Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, era bine daca aveai grija cu asta (mai ales dupa primele introduceri gresite), insa greseli se mai intampla si se mai fac din pacate, dar stai linistit ca se poate rezolva, repet ca pe internet se gasesc foarte multe informatii, totusi cred ca este mai bine sa aplezi la cineva care a mai facut si face asta, acum unitatea trebuie decodata si rescrisa.

    Comment


    • Daca ar exista un cod de resetare a codului principal...sau din tester sa am posibilitatea de a reseta codul. La diagnoza apare cu rosu la radio pentru ca nu este a ei dar nici nu ma lasa sa intru in "detalii" la aceasta functie.

      Comment


      • M-am gandit acest cod pin 1726 nu e bun...dar l-am generat din mai multe aplicatii de aflare a codului pin dupa ultimile patru cifre ale seriei navigatiei Y224.

        Comment


        • Nici gand de asa ceva...

          Comment


          • Daca codul pin care il introduc nu e bun "1726"?!

            Comment


            • Precodul Y224 pentru aflarea codului pin generat de diferite aplicatii android imi da acest cod 1726! Simt ca este o greseala pe undeva...

              Comment


              • Codul se pare ca e ok!
                Attached Files

                Comment


                • Imi cer scuze pentru prostia mea..In dimineata asta am demontat navigatia si am observat cu stupoare ca era vorba despre cu totul altceva...acele poze care le-am atasat aici erau de la o alta navigatie! Am bagat codul pin si a mers din prima!Multumesc si-mi cer scuze...

                  Comment


                  • bun asa!

                    Comment


                    • Originally posted by sorin74ivn View Post
                      Am am avut doua navigatii...din graba am luat seria de la prima navigatie care n-o mai am .Dupa am descoperit seria buna a navigatiei care o am pe masina.Codul 1726 este corect dar nu-l mai recunoaste!.Iar codul care era gresit l-am introdus la inceput de vreo cinci ori....


                      Iar pe masina de fapt este o alta unitate
                      Last edited by Gil26; 1 week ago.

                      Comment


                      • Daaa...

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google