Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu zic sa il cumperi si vedem si noi dupa daca a fost ok.
    Parerea mea este ca mai bine fi dat 300 euro in plus cand ai cumprat masina si ieseai mai ieftin.
    Ca sa functioneze totul trebuie sa mai cumperi antena GPS cred ca si microfonul suplimentar si in cele din urma sa funtioneze corect.
    sigpic

    Comment


    • Imi da si antena gps ...300 este mult ...pt o navigatie fara cd...limitata....plus de asta ca daca totul e ok mai scot un ban si pe radio cd-ul ramas...

      Comment


      • Pai si dece nu ai luat pe ce de 2.200 ron de pe o k a care are si internet?
        Si cine mai foloseste CD-uri.
        Eu sincer ajung acasa incarc telefonul cu muzica si ascult direct din telefon fara sa folosesc nici macar USB-ul.
        sigpic

        Comment


        • in 2014 singurul suport media pe care se imprima albume muzicale in masa este CD-ul audio. mai sunt SACD-ul, DVD-audio, vinilul etc, dar cel mai intalnit este cd-ul audio, desi acest suport a aparut in 1983. Se pare ca dupa vinil, este f fiabil si longeviv. Pentru cine este pasionat de muzica, este important ca sistemul media al masinii sa aiba functia de CD, mai mult decat orice functie.
          Last edited by balooo; 10 January 2014, 09:55.
          sigpic

          Comment


          • Pai si eu daca il am in format digital nu cred ca este o problema
            Probabil pe un suport media de 32 GB intra muzica sa asculti 2 saptamani nonstop fara sa se repete nici o melodie.
            sigpic

            Comment


            • Cine ma ajuta si pe mine,am cumparat menavrus dar nu il pot instala,nu stiu cum sa fac versiunea 4.0.2,momentan eu am 3.0.8
              Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
              Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
              Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

              Comment


              • Daca vrea cineva firmware-ul (2.0.9/2.1.0/3.0.5/4.0.2) original pentru Medianav, PM. Identic cu cel de pe naviextras.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Da eu dar si cu instructiuni de instalare.
                  Merci
                  sigpic

                  Comment


                  • E vorba de fw oficial nu Menavrus.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Da am inteles.
                      Eu am versiunea cu 1 in fata adica prima.
                      sigpic

                      Comment


                      • am rezolvat zik eu,momentan astept liceenta.
                        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                        Comment


                        • Originally posted by massimiliano View Post
                          Azi am reusit sa ma duc la service Serus pe centura ca sa imi resofteze navigatia pentru ca nu mai puteam sa apas pe "accept" la navi sau maps. Dupa o ora de asteptari, surpriza. Nu trebuia resoftata, era virusata. Asa ca mare atentie ce stickuri bagati in ea. Cu ocazia asta am facut si update de soft de la 2.1.0 la 4.0.5. Imi poate spune cineva ce diferenta e intre ele, ca nu vad niciuna?
                          Problema asta am avut-o si eu si exact acelasi lucru mi-ai zis cei de la reprezentanta... VIRUSAT SISTEMUL Deci mare grija ce stick-uri introduceti ;)

                          Comment


                          • De vrajeala aia auzit?
                            Problema aia apare in momentul in care niste fisiere se corup, pe una sau doua partitii, din cele patru existente.
                            Poate stick-ul era virusat.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Vreau si eu update la ultima versiuna al sistemului.

                              Am reusit sa fac si eu update.
                              Mi se pare mie sau arata ora mai mare?
                              Last edited by stoicanu; 11 January 2014, 13:48. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • Chiar nu se poate sa avem si noi meniul asta de nav?
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google