Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aceasta actualizare despre care vorbiti va fi disponibila vreodata prin tollbox-ul dacia?

    Comment


    • Știu că aproape toate imaginile folosite în M1 și M0. Le-am schimba aici și acolo pentru orice subiect a fost pentru Renault și Dacia. Eu folosesc numai M1, dar nu pentru toate. Dacă aveți fotografii frumoase Dacia, eu câteva teme...

      Exemplu

      Last edited by web-ruslan; 12 June 2014, 23:15.
      Jurnal de bord și teme pentru Media Nav

      Comment


      • Originally posted by cristionut69 View Post
        aceasta actualizare despre care vorbiti va fi disponibila vreodata prin tollbox-ul dacia?
        - aceasta actualizare nu va fi disponibila, este creata de mine.
        - pentru update trebuie sa copiezi continutul din arhiva pe stick, dupa aceea introduci stick-ul in media nav si click pe "actualizare"

        Comment


        • Daca doriti o tema personalizata cu o poza anume ii puteti trimite acea poza lui web-ruslan si el va va cea o tema asemanatoare cu cele de pe blogul sau.

          За бажанням тему користувача з зображення, яке можна надіслати цю картину веб Руслан і він буде один з темою аналогічні на своєму блозі.

          If you want a custom theme with a picture that you want, you can send that picture to web-ruslan and he will build o theme similar to those on his blog.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • @Nairda23 si cand va aparea o actualizare oficiala o voi putea instala peste cea creata de tine?

            Comment


            • Ultima actualizare oficiala e 4.0.3.
              De la Dacia NU vei vedea actualizare la tema M1 si, cu atat mai putin, alte modificari (viteza in navi, etc.).
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Am reusit si eu sa instalez tema M1 color cu acele modificari facute. Multumesc celor care m-a ajutat cu detalii despre cum se instaleaza tema.

                Comment


                • Nairda23 mulţumim pentru efortul depus! Update-ul arată foarte bine! Felicitări!
                  Stimă

                  Comment


                  • Originally posted by Razvy View Post
                    Voi vedeti ce preturi astronomice sunt pe acolo? Culmea e ca valoreaza cam 1/3 din pretul de vanzare.
                    Eu am dat 800 pe unitatea mea ca nu puteam sa astept 1 luna dupa cel de pe eBay
                    Daca va uitati pe ebay, gasiti de la 100 de euro in sus.
                    Da, sunt ieftine, problema e daca rezista afisajul cu cristale lichide la temperaturi de -30 grade. Am cautat sa gasesc un aparat cu temeraturile admisibile, si nu am gasit, deci am cumparat Media Nav

                    La ce temperaturi rezista displayurile?
                    Last edited by Doru Rotaru; 16 June 2014, 02:26. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Mai, la ce am avut eu, la -27 de grade cate au fost in Timisoara pe atunci, nu facea figuri deloc display-ul.
                      Oricum, in masina slabe sanse sa ajungi la temperatura de afara.

                      Comment


                      • De regulă iarna în interiorul maşinii este mai cald cu aproximativ 3 grade Celsius decât temperatura exterioară.

                        Comment


                        • La Medianav display-ul e Innolux
                          Attached Files
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Si vara sunt cu 20-30 mai mult daca masina sta in soare.
                            Nu are nici o treaba nav-ul cu temperaturile extreme
                            sigpic

                            Comment


                            • Primul test cu sound-fix pentru speedcam incheiat cu succes. (nu, nu e de pe menavrus)
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Mufele de la CD-playerul standard dacia se potrivesc si la media nav fara alte adaptari?
                                Am gasit un media nav cu 800 de ron si ma bate gandu' sa imi iau una

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google