Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai explicit
    Ai cumparat masina 0 km sau SH?
    Cauta in cartea de intretinere a masini si trebuie sa aiba si codul pe acolo daca nu dai o fuga la reprezentantza si te ajuta ei cu codul


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • E sh, nu mai am nici o hartie la ea, o sa dau o fuga pana la ei daca trebuie sau pot cere codul undeva pe net?
      Medi@skin strict pentru harti free pe Igo face fata, mai ruleaza radio in paralel cu el? Ma intereseaza sa pot pune hartile free pe medianav, camera nu ma intereseaza, am senzori, tot de pe stick lucreaza sau din aparat dupa instalare, mai pot instala pe viitor menavrus pe viitor daca am avut medi@skin?
      Last edited by vyp75; 26 October 2014, 13:27.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • Trebuie sa afli precodul e o eticheta autocolanta pe lateralul Medianav sau se poate afla precodul de securitate cu Clipul sa nu mai scoti 2din din locul lui.
        Ai precodul afli codul .

        Comment


        • @bogdan_cr Mai ușor cu detalii din astea la liber, eventual îi dai un PM.

          @vyp75: Medi@skin, spre deosebire de Menavrus, nu te lasă să pui hărți la liber în navi nativ și nici nu te lasă să te întorci în meniul principal fără a închide aplicația curentă.
          Cu Medi@skin vei rula alt igo, nu cel nativ, în care da, poți pune hărți gratis.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Am inteles, tot cu rusi e mai bine, daca merge navi nu ai muzica pe skin,
            t0rquemada ai pn poate ma poti ajuta cumva cu hartile.
            E rau sa te nasti in decada gresita........
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • Dupa un recent drum de Orastie, am constatat ca hartile nu contin autostrazile din Transilvania...big surprise. Cum se poate rezolva asta?

              Comment


              • Ce versiune de hărți ai pe mașină 201xQy.

                Ultimele hărți oficiale(pe bani) sunt 2013Q4
                Cele mai noi hărți sunt 2014Q1(din 06.2014 iar în curând apar 2014Q2)
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • buna ziua ,are cineva schema cu pini de la nav lg unde vine microfonul si camera de mers inapoi .multumesc

                  Comment


                  • Originally posted by t0rquemada View Post
                    Ce versiune de hărți ai pe mașină 201xQy.

                    Ultimele hărți oficiale(pe bani) sunt 2013Q4
                    Cele mai noi hărți sunt 2014Q1(din 06.2014 iar în curând apar 2014Q2)
                    Am ultimele versiuni de harti oficiale - 2013. Daca inteleg eu bine ultimele harti 2014Q1 nu pot fi instalate pe medianav cu licenta originala? Musai Menavrus,asa e?

                    Comment


                    • @mstamate Corect.
                      @mitospitea Ai folosit funcția Cauta ?
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Am comandat si eu un medianav ce urmeaza sa il montez. Am citit pe site-ul naviextras ca medianav toolbox e merge doar pe sisteme de 32bit. Daca sistemul meu nu suporta windows pe 32 ce pot face?

                        Ca am inteles ca actualizarile de soft se pun pe stick tot din toolbox.

                        Comment


                        • Toolbox-ul poate fi instalat pe win 7 x86/x64 fără probleme.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Originally posted by bogdan_cj View Post
                            Am comandat si eu un medianav ce urmeaza sa il montez. Am citit pe site-ul naviextras ca medianav toolbox e merge doar pe sisteme de 32bit. Daca sistemul meu nu suporta windows pe 32 ce pot face?

                            Ca am inteles ca actualizarile de soft se pun pe stick tot din toolbox.
                            Ai cumparat si hartile?

                            Comment


                            • Da, am cumparat cu tot cu harti. Intentionez sa cumpar si menavrus. Acum incerc sa ma lamuresc cu software up-date-ul ca in manualul de medianav scrie ca prima data folosesc un stick formatat fat32 pe care il bag in medianav si apas pe update si dupa asta ma leg la tool-box-ul instalat pe laptop si isi instaleaza ultima versiune de soft.

                              Comment


                              • Eu rulez toolbox pe 64bit fara probleme, deci merge
                                Astia sunt pasii, intai scrii ampreta medianav pe stick, apoi toolbox cu download update si apoi instalere pe medianav
                                My Ride sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google