Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De unde se poate achizitiona Menavrus?

    Originally posted by mstamate View Post
    In manualul MediaNav sunt trecute citeva chestii care la mine nu apar, cum ar fi: afisarea temperaturii pe display,etc. Any advice?
    Si eu am aceias problema. In plus pana acum doua saptamani pe display chiar se afisa temperatura exterioara.
    Last edited by OpreaS; 18 November 2014, 16:38. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Scrie în #1301 www.menaco.by, dar acum pretul a crescut la 75$.

      Ce device şi ce maşină?
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Am o mica intrebare legata de functia de hands free a medianavului - am patit de cateva ori ca dupa ce am fost vorbit la tel prin sistemul medianavului sa aud un pocnet puternic in boxe in momentul cand se inchidea apelul si se trecea automat pe radio.
        A mai patit cineva asa ceva? ce ar putea fi? prima data nu prea am realizat ce s-a intamplat insa am mai patit de vreo doua ori pe parcursul a catorva luni(folosesc functia de hand free de pe medianav zilnic).
        RTFM

        Comment


        • Am patit si eu la fel, o singura data ,dar nu stiu de la ce poate fi.

          Comment


          • Am patit si eu de 2 ori pana acum. Nu stiu de la ce poate fi.

            Comment


            • În principiu e normal, medianav-ul nu face fade in/fade out pentru BT peste orice, ci numai pentru navi peste orice.

              Acum "clic"ul poate veni direct din telefon: concret telefonul închide întâi apelul (receptor în furcă) = apare "clic"-ul care e transmis prin BT, apoi se închide comunicarea BT şi trece pa alta sursă.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Am patit si eu chestia asta de cateva ori ... prima data m-am speriat groaznic ... am zis ca mi-a explodat o roata.

                By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Am patit-o si eu de cel putin 5 ori si am masina doar de cateva luni. Nu-i nimic grav, dar ii destul de neplacut cand a fost volumul mai tare la convorbire sau cand sunt si alti pasageri in masina.
                  Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                  Comment


                  • Originally posted by OpreaS View Post
                    De unde se poate achizitiona Menavrus?
                    ...
                    www.menaco.by, 75$, s-a ieftinit si euroiu, cotatia 1.25...

                    Se poate incerca cu Mediaskin daca se pare cam mult 75$, asta e gratis.

                    Unii zic ca gratis = calitate proasta... Altii folosesc cu succes...
                    Last edited by bogdan_cr; 19 November 2014, 11:05.

                    Comment


                    • Legat de pocnetul din boxe cand se inchide convorbirea eu am observat ca face numai cand dau volumul mai tare (cam peste jumatate) in timpul convorbirii. Daca volumul era pana in jumatate nu mi-a facut asa.

                      Comment


                      • Să te văd cum activezi RVC(fără a distruge licenţele) şi adaugi hărţi în navi nativ cu Mediaskin-ul.

                        E vorba de cotaţia rublei nu a $ sau euro.
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Inca nu am pe ce instala nici Mediaskin nici Menavrus, eu am spus ce au scris pe forumuri ( te-am vazut si pe tine pe unul din ele ...) cei care au folosit ( sau inca folosesc ) ambele sisteme de minarit Medianav-ul

                          Am citit despre (dez)avantajele Mediaskin.

                          Comment


                          • Originally posted by dangun03 View Post
                            Legat de pocnetul din boxe cand se inchide convorbirea eu am observat ca face numai cand dau volumul mai tare (cam peste jumatate) in timpul convorbirii. Daca volumul era pana in jumatate nu mi-a facut asa.
                            Cred ca si la mine s-a manifestat cand am modificat volumul in timpul convorbirii... oricum mi se pare destul de deranjant , te poti speria in trafic si cine stie ce reactie poti avea... eu cred ca s-ar putea rezolva foarte usor dintr-un update de soft daca ar ajunge problema asta si la producator.
                            RTFM

                            Comment


                            • Cu cine iau legatura pentru achizitie si montaj?

                              Comment


                              • MENACO Прошивка для автомагнитол с навигацией Узнать больше Что мы предлагаем Новые возможности вашей магнитоле. Новый инструмент для вашего автомобиля. Альтернативная штатная прошивка. Renault, Dacia, Lada, Opel, Nissan Media-Nav (2012-2015) Media-Nav Evolution (2015-2018) Media-Nav Linux (с 2018) Media-Nav (2012-2015) ШГУ Media-NavШтатные головные устройства Media-Nav устанавливались в автомобилях Рено, Дачия, Опель в период 2012-2015.Магнитола Media-Nav является

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google