Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Core player are limitările sale, pentru igo trebuie skinuri 800x400.

    Testat cu succes limba română pe 7ways, navitel 9.1 (cel vechi era 8.5) și zilele astea testez un sygic, un pdf viewer și alte modificări ale interfeței.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Poze cu telefonul.
      Attached Files
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Eu sunt in teste cu un igo 8 cu skin bidru (francez) 800x480 totul ok,pana acum !
        Merge si sunetul dar numai cand ascult mp3,acum urmeaza sa bag si limba romana la avertizari radar,viteza si cale ferata...
        Va tin la curent....
        Si am reusit sa schimb iconita cu7ways cu igo 8...asta pana acum,sper la o schimbare a interfetei,pe viitor..
        Si eu caut un sygic dar sa vedem poate ne ajuta maestrul Torquemada...salutari si La multi ani!

        Comment


        • Sygic 7.71.4620 merge pe mips dar ultimele hărți sunt 2011.03 fără posibilitate de upgrade.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Nici daca punem fisierul mlm aferent?

            Comment


            • "I'm sure I'm not the only user stuck on an old version of Sygic. In my case, because my in-car runs a MIPS processor. What is the latest mapset useable on the v7 mlm? "

              "The 2011.03"
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • mda asa este,fiindca este o varianta veche....

                Comment


                • Originally posted by t0rquemada View Post
                  La fel de ușor se pierd clemele metalice sau mai grav se rup "picioarele" iar o mască frontală e doar vreo 75euro, asta ca să urle alții că "e scumpe piesele de Dacia"
                  Corect, acesta e motivul pentru care nu am demontat masca ca sa vad ce fel de conector are antena radio si am intrebat pe forum
                  Am demontat o data masca si m-a cam strans la unghi

                  Comment


                  • Daca actualizez fisierul global_cfg.zip original (versiunea 318558) cu unul mai nou (versiunea 463841 luat de aici) se poate strica ceva pe la medianav? Sa crape licentele sau sa se brick-uiasca medianavul? In caz ca fisierul mai nou ar cauza ceva probleme este posibil sa revin la cel original? (Am facut back-up la tot folderul original StorageCard4 in vara, dupa ce am instalat menavrus)

                    Am Menavrus si pana acum doar am actualizat hartile de cateva ori, in rest n-am facut nicio modificare.
                    Last edited by epuru; 2 January 2015, 18:19.
                    Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                    Comment


                    • In principiu va merge , oricum global cfg e comun cu cel din sc4 synctoy. In cel mai rau caz pica navi nativ, dar ai backup si Menavrus

                      global_cfg.zip versiune 436841 probat cu succes,unica modifcare majoră icon-uri pentru provider-ul here, în rest identic cu cel vechi.
                      Last edited by t0rquemada; 3 January 2015, 17:00. Reason: Automerged Doublepost
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Ce am citit de pe la rusi: Acțiune nouă "Menaka întors reduceri reale"
                        Ca parte a campaniei de Crăciun, toți vizitatorii la site-ul poate achiziționa dusterclub.ru prețurile firmware Menavrus specială de Anul Nou. . Campania va dura până la Anul Nou Având în vedere problemele actuale cu rubla rusească, vom încerca să rămână la fel de accesibile ca posibil pentru clienții noștri, ale căror salarii sunt în creștere rate mult mai lent și va oferi prețurile reale de firmware nostru! Pentru vizitatorii - 35 dolari sau 2.000 de ruble rusești. Pentru membrii clubului la specificarea serie de carduri de club - 30 dolari sau 1.750 ruble rusești. Auto-parte, toate actualizările viitoare pentru protestatarii vor fi libere, precum și pentru alți utilizatori Menavrusa. Toate solicitările de a cumpăra nave adubniy (câine) mail.ru sau mesaje private Ei bine, unele informații despre actualizare viitor: va lucra cu complet refăcut retrovizoare aparat de fotografiat. Includerea va fi realizată prin prezența semnalului real. Posibilitatea de a oferi camere de lucru și alte dispozitive PAL standard. Va suporta 4 canale audio pentru jucătorii. Pentru judecătorii speciale vor fi puse în aplicare capacitatea de a dezactiva butoanele bara de jos va fi fixată unele bug-uri minore (cum ar fi schimbarea fusului orar manual) modificare va fi lansat într-o lună . Apoi, există lucrări de creare a unei interfețe de lucru cu 3G-modem. Vă rugăm să rețineți că, după punerea în aplicare sprijin tarif Internet firmware va creste cu siguranta.

                        Comment


                        • 15decembrie2014 - 15 ianuarie2015, dar reține că la ruși nu mai vindea pe sub mână menavrus ci doar menaco, de aici și reducerea - ca urmare a valului de critici.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Originally posted by t0rquemada View Post
                            In principiu va merge , oricum global cfg e comun cu cel din sc4 synctoy. In cel mai rau caz pica navi nativ, dar ai backup si Menavrus

                            global_cfg.zip versiune 436841 probat cu succes,unica modifcare majoră icon-uri pentru provider-ul here, în rest identic cu cel vechi.
                            L-ai probat exact pe cel de care te-am intrebat eu? Cel din link-ul de pe forumul gpszone?
                            Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                            Comment


                            • Aceeași versiune dar de pe alt forum, probat chiar azi pe un drum destul de lung - e ok.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Bun, merci frumos ca ai testat! O sa fac si eu actualizarea zilele astea.
                                Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google