Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M.FLORIN View Post
    Off ... am sa revin cu ceva poze pentru gurile de ventilatie spate. ... dar nu aici ci pe topicul dedicat
    On ... ma bucur ca ti-am putut fi de folos Mihai. ... mama lui de buton cu "actualizare" ... si mie mi-a luat ceva pana m-am prins.
    Cat despre actualizari ... acestea sunt in principal pt interg sistemul nu doar pt hartile de gps.

    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
    eu am masina de 4 luni,merita sai fac abdeit?si in ce consta abdeitu,se actoalizeaza hartile ?sau tot meniul?astept raspuns mersi mult

    Comment


    • Update-ul/Actualizarea sistemului e gratuită, actualizarea hărților e gratis o singură dată în maxim 90 de zile de la primul fix GPS, apoi e pe bani 49euro RO /119euro EU înmulțesti cu 4 dacă vrei hărțile la zi.

      Ultima versiune de fw e 4.0.3
      Ultima versiune de hărti Here 2014Q2.

      Pentru detalii primul post din acest topic
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • salut

        mie numi functioneaza telefonul,se conecteaza prin blutut,ramane conectat pot suna ,pot fi sunat dar nici nu sunt auzit si nici nu aud ce mi se zice,la prima tentativa de al conecta cu telefonul auzeam ce mi se zice dar nu eream auzit,acum nici nu aud nici nu sunt auzit,are cineva cunostinta ce pot face sa rezolv problema

        Comment


        • ai incercat cu alt telefon?
          RTFM

          Comment


          • Când ai ridicat mașina, ai făcut o probă la sistemul bluetooth - împerechere, apel și streaming media? Dacă DA, atunci problema e la (setările) telefonul tău.

            Încearcă (împerechere, apelare și streaming media) și cu alte telefoane, dacă problema persistă e de garanție.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Au mai aparut ceva noutati despre RVCul original?

              By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Nu, nimic nou.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • pe naviestras.com pretul a urcat iar la 119 eur pt europa Full.
                  cei care ati primit notificari si in trecut, pretul scade doar in perioada sarbatorilor de iarna? sau au promotii si de-a lungul anului?

                  Comment


                  • Doar când e promoție.
                    Oricum dacă mașina era renault cu medianav hărțile costau cu 20e în plus
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Sper ca am postat unde trebuie. Care este pretul unui MediaNav sh? Cunoasteti pe cineva dornic sa vanda?

                      Comment


                      • medianav ialia

                        Buna seara ,Sper sa ma pota ajuta si pe mine cineva.
                        Am vazut o postare asemanatoare cu am mea dar nu am vazut finalitatea asa ca revin.Am achizitionat un sistem Medianav in urma cu doua saptamani si aceeasi situatie nu am dicat 3sau 4 harti printre care si Italia numai Romania nu.Intrbarea mea este daca achizitionez acst menavrus pot rezolva problema cu harta romaniei?Si inca ceva,ma puteti ajuta si cu schita de montaj ?,nu stiu unde sa conectez microfonul

                        Comment


                        • Pe ce mașină îl instalezi?
                          Ce ai primit cu Medianav-ul? (antenă gps, microfon, joystick volan)
                          Ce fw are acum aparatul și ce versiune de hărți 20xxQy?
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Pe un astra g

                            Din cate am observat am ver.4.02
                            ca nu prea am apucat sa il butonez ,am de furca cu modificarea consolei

                            Am la el doar antena gps si mufa din spate pentru conectare iso

                            Nu ma ajuta si pe mine nimeni?
                            Last edited by ciprian27; 26 January 2015, 22:28. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Buna seara, recunosc ca am spicuit acest topic, dar tot nu am reusit sa gasesc raspunsul pe care-l caut.
                              Ma intereseaza sa pot activa functia pentru camera de mers inapoi fara Menavrus.
                              Multumesc anticipat

                              Comment


                              • Fără să pierzi licențele, nu.
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google