Aspectul Exterior Al Noului Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aspectul Exterior Al Noului Logan

    Ce parere aveti despre aspectul exterior al noului logan?

    Am studiat azi masina in showroom in detaliu si am o parere buna, insa ce NU IMI PLACE DELOC ESTE USA SPATE. ORIBILA.

    La test drive cu Laureate 1.2 full (fara piele) as zice asa:
    - silentioasa, aspect interior interesant, scaun mai confortabil + multe alte plusuri pe care nu mi le amintesc
    - pilotul automat - sau cum se numeste - merita investitia de 400 E (pachet cu inca niste kkturi)
    - cel de la dealer a zis ca are directie "electrica".... oare?

    Per total mi-a placut, mai putin usa spate! Totusi as merge pe 1.2 16V, am mers cu logan 1 cu acest motor si se infige mai bine.

    PS Cei care va luati 0.9 TCE si ii dati in goarna, asteptati-va la de la 10% in sus in oras, sa nu zic 12.
    Last edited by kissfm; 8 February 2013, 02:07.

  • #2
    Te rog sa nu te superi pe mine - nu am nimic personal - dar pot sa te intreb de ce ai deschis un topic despre aspectul exterior si tu vorbesti in el de ce dotari interioare are, ce preturi, cum ai facut tu test drive, ce aberatii ti-a spus tie unul si altul, cum merge motorul, ne spui concluzii total neadevarate despre 0.9 Tce etc.
    Daca tot ai hotarat ca vrei sa povestim despre cum arata in exterior acest nou Logan pai hai sa ne limitam la aspectul exterior.
    Merci
    Last edited by M.FLORIN; 8 February 2013, 07:26.
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • #3
      mie unul imi place noul loganII mi se pare putin mai agresiva fata de modelele anterioare de logan.per total e o masina destul de reusita,dar mergea putin mai aranjat manerul de la deschiderea usilor sau il schimbau cu unul gen VW PASSAT sau alte marci care au acest sistem de deschiere al usilor
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

      Comment


      • #4
        Scurt si la obiect ce nu-mi place:

        - manerele exterioare; se ridica prea mult,
        - usita alimentare; prea mare, parca ar fi lopata de companie,
        - spatele; cu acele stopuri minuscule si urat pozitionate,
        - rotile pe 15; masina fiind mai robusta cand am vazut-o parca ma uitam la basculanta Roman cu roti de TV Rocar.
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • #5
          eu cu exteriorul masinilor nu am nici o problema. mie interiorul trebuie sa imi placa. singurul lucru pe care l-as schimba ar fi deschiderea portbagajului, care in opinia mea ar fi bine sa fie ca la solenza sau octavia. se incarca mai facil din punctul meu de vedere.
          Ps: singura maisina care imi pare hidoasa rau e multipla.

          Comment


          • #6
            Intrucat discutia a degenerat intr-una pro sau contra, threadul se inchide iar discutiile vor continua aici.
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google