Neajunsuri Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cel mai mult ma deranjeaza feedback.ul pe care il simt in volan pe orice fel de drum, la cea mai mica denivelare iar in curbe este VARZA!!! Pe scurt, nu merita banii!
    Ce masina ai mai avut in trecut?
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Skoda Octavia 2 2008 si Logan 1.4 mpi 2005 pe care inca il mai am.

      Trimis de pe al meu SM-A500FU folosind Tapatalk

      Comment


      • Feedbackul din volan ti se pare nasol nu din cauza ca nu simti drumul, dimpotriva, se simt in volan gropile si pe mine ma deranjeaza acest aspect. Dar de stat pe curbe sta ok, gandeste-te ca este f inalta, cu toate astea daca o fortezi ESP-ul intra destul de devreme ca sa nu iti dea emotii, tu avand si roti pe 195, ar trb sa fie putin mai stabila decat cu 185 cum am eu, daca ai ceva sa ii reprosezi pe curbe ar fi ca fuge de spate daca bruschezi mai tare volanul, dar o corecteaza ESP-ul imediat.

        Comment


        • De ce arunci cu pietre in gama Acces .... dupa ce ca patronul ti-a dat o masina de servici, drept urmare te folosesti si tu de ea in interes personal ... doar nu ai vrea sa-ti dea una full din 2005 .... iar in al doilea rand de cat sa dai 4000 de euro pe una de 10 ani si sa ai durer de cap, multi prefera sa dea 5400 pe una cheala dar noua, de care o sa se bucure cel putin 8 ani fara cheltuieli majore, iar fara lipsa AC-ului se stie nu moare nimeni ... sunt multe masini cu renume care nu vin cu AC .

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google