Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Procesul e început de ceva timp...

    Comment


    • Ce anume ai descoperit?

      Comment


      • Că preșurile băgate pe gât cu forța de reprezentanta Dacia se exfoliază prea repede.

        Comment


        • Cum adica bagate pe gat cu forta? Au zis ca daca nu iei presuri nu iti vand masina?
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • In sensul că sunt băgate in pachetul legislativ, nu le-am putut exclude ,sa vin eu cu ele că în 2007.

            Comment


            • La cat au costat la ei, luam 2 seturi de pe Dumbravei.

              Comment


              • Asta ma deranja si pe mine, ca imi cereau 40 de euro la dacia . La seat erau cadou, ca si pachetul legislativ... Dar am vandut presurile, ca iarna nu e ca vara... Si am luat altele din cauciuc dedicate, si am ramas si cu bani, si dupa 4 ani sunt ca noi, chiar daca tot de aici zicea cineva ca dupa 3 luni or sa fie praf, ca sunt naspa...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • pe forumul dacia logan omul tot insista cu seat, incerci sa te convingi ca ai facut alegerea corecta ? desi ziceai ca te gandeai sa vinzi masina si sa cumperi un fiat tipo, deci nu tot seat
                  este ciudat ca un om care are o marca de masina dar el sta pe forum de la alta marca, si denigreaza marca respectiva in timp ce isi lauda propria masina,( nici nu ai sau sa fi avut logan 2 sau sandero 2, ) cum se zice : orice cioara isi lauda odrasla

                  la seat am inteles ca sunt mai scumpe presurile decat la logan, mai scumpe decat 40 euro, zi mi ca nu este adevarat

                  Comment


                  • )) esti troll clar...


                    Nu ma obosesc sa iti mai raspund, ca nu vreau sa iti amplific elanul pe trolluit. Nu vreau sa fiu 'taxat' pe aici. Iti spun sincer doar ca presurile au venit cu masina, gratis, ca si trusa de prim ajutor. Si am zis clar ca tipo mi-a placut si voiam alti 4 ani de garantie, daca nu imi placea nu o voiam, iar seat nu am vrut ptr ca nu am vazut diferenta fata de a mea, de ce sa iau o masina pe care o am deja? Am preferat sa raman la a mea, care e la fel. Ti-am raspuns totusi, acum ajunge cu trolluitul, nu iti voi mai raspunde ptr ca posturile tale, toate, sunt tendentioase. Seara faina! Ps: doar in capul tau vezi denigrare, eu doar mentionezi plusuri si minusuri... Momentan doar tu denigrezi seatul, asta e purul adevar, de asta prefer sa pun stop aici, nu voi mai raspunde atacurilor tale, ca nu este cazul, nu am de ce, pana acum am raspuns, crezand ca te fac sa intelegi anumite lucruri, daca nu le intelegi, inseamna ca nu vrei, nu ca nu poti, deci, cum am spus, seara faina!

                    Si stau pe forum aici, ca este interesant, si ca in teorie in viitor vreau o dacie ptr sotia, una cheala, foarte ieftina, poate si sh, dar cu ac, eventual cu easy-r, dar astept sa vad cand isi revine easy-r ul... ca momentan e praf...
                    Last edited by mumus; 9 December 2018, 23:33.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Îți cereau pe pachet legislativ 39euro nu 40 pe trusă (48luni)+2 triunghiuri+stingător (39luni). Acum cer 70euro pe același pachet, pe trusă (48luni)+2 triunghiuri+stingător (39luni) + set de covorașe.

                      La NH(aka Toledo IV model 2016 - am unul în flotă) trusă (24luni)+2 triunghiuri+stingător (24luni) așa că mai ușor cu pianul pe scări
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Ce vedem in poza de mai sus?

                        Comment


                        • Peisaj de toamna !

                          Comment


                          • Covorasele nu fac obiectul garantiei?!
                            Logan 0.9 TCe 2018

                            Comment


                            • Nici vorbă, daca freci cu calcaiul pe ele, trebuiesc protejate.
                              Last edited by alex1ioan; 10 December 2018, 09:42.

                              Comment


                              • Cumva este covorul din stânga?
                                Câți km are mașina?
                                Poate fi un defect de fabrică...nu sunteți singurul care semnalează acest aspect.
                                Logan 0.9 TCe 2018

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google