Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ENPA01, ENPB01,ENPC01 si mai nou ENPE01 sunt Completare le serie limitata si se gaseste pe placuta ovala impreuna cu seria limitata xxxxxx.

    Prinderea barei spate la sandero pare identica cu a loganului.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Azi ma duc iar cu codurile
      Daca au un pret accesibil le comand.
      sigpic

      Comment


      • @stoicanu: Te rog să ne comunici şi nouă preţurile, care din ce am văzut până acum sunt destul de piperate!

        Comment


        • Da cu sigurantza.
          La unele piese au fost bune la altele ma putin bune.
          sigpic

          Comment


          • Vesti proaste.
            Nu se pot comanda acele ornamente de aripa, nu apare in programul de comanda al uzinei.
            Mai este o sansa ,s-a trimis un mail pentru deblocarea acelor ornamenta pentru a putea fi comandate.
            Revin cu detalii.
            sigpic

            Comment


            • E normal ENPB01 nu e pentru ROmania.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Un cod pentru butonul eco aveti? Vreau sa cer un pret.

                Comment


                • buton eco
                  251B49802R
                  13,07 euro+tva
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Eu nu inteleg un lucru: de ce acest buton Eco costa asa de mult? Chiar daca investitia se amortizeaza pe parcurs, mi se pare destul de scump.

                    Comment


                    • Originally posted by t0rquemada View Post
                      buton eco
                      251B49802R
                      13,07 euro+tva

                      de pe ce site ei codurile daca nu e cu suparare

                      Comment


                      • Sa inteleg ca laureate 1.2. 16 v este dotat cu acel sistem ECO?

                        Comment


                        • Doar 0.9 si dci are parte de butonul eco din fabrica, 1,2 nu are, desi este un coleg care a pus buton pe masinutza nu mai stiu exact cine

                          Sent from my GT-P3100 using Forum Runner

                          Comment


                          • @tinuletz e program nu site, dialogys 427
                            @mimmo toate logan-urile II pot avea aceasta functie, asta nu inseamna ca au si butonul.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • de unde il pot lua si eu ...nu de alta ...ci doar sa ma uit ....nu-mi trebuie eco ca l-am luat odata :d

                              Comment


                              • Acest buton Eco, ajuta la ceva pe 1.2? Sau sunt doar bani aruncati de pomana?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google