Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mie mi-au pus alta piulita gratuit pe garantie

    Comment


    • Originally posted by t0rquemada View Post
      @tinuletz e program nu site, dialogys 427
      @mimmo toate logan-urile II pot avea aceasta functie, asta nu inseamna ca au si butonul.
      Salut!
      Am descoperit si am copiat de pe un torrent dialogys, o versiune mai noua, anume 4.6, cu interfata in limba romana. Are 6 dvd-uri de instalat, tot pack-ul are dimensiunea de 10gb si ceva. Deocamdata ma chinui sa-i dau de cap, insa nu ma descurc sa introduc datele pentru modelul meu de sandero. Nu stiu ce coduri sa aleg la tipul de motorizare si toate celelalte.

      In alta ordine de idei, daca cineva doreste programul, sa se gandeasca la o varianta de a i-l da si apoi, cu mare drag!

      Comment


      • Originally posted by tase-tase View Post
        Despre deflector era vorba ca e scump,n-am inteles eu bine cand am citit acele postari si am crezut ca piulita e scumpa.E foarte scump ,cand stai si te gandesti ca nu e decat o bucata de plastic.
        Gata! Eu am rezolvat! Deflectorul tocmai ce a zburat! Am strâns piuliţele de vreo câteva ori, dar am avut un drum (de aprox. 1.000km) - cu o pauză de 1h - pe minunatele noastre drumuri... şi gata! Seara, acasă văd: Deflector, pa-pa!
        Stimă

        Comment


        • superb! mai bine il bateau in cuie!
          Keep walking...

          Comment


          • @shutulica In acel program intra la Contact si vezi ce versiune de program ai.

            Logan Sandero II
            B8MA
            H4B
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Originally posted by danpetrovan View Post
              Gata! Eu am rezolvat! Deflectorul tocmai ce a zburat! Am strâns piuliţele de vreo câteva ori, dar am avut un drum (de aprox. 1.000km) - cu o pauză de 1h - pe minunatele noastre drumuri... şi gata! Seara, acasă văd: Deflector, pa-pa!
              Stimă
              Ce nu înţeleg eu la deflectoarele acestea este ce modificări or fi făcut la ele, când observ atâţia colegi care semnalează cât de prost sunt fixate.
              Spun acest lucru întrucât le am şi eu montate din fabrică pe Logan I ph2, am parcurs trei ierni cu maşina, dar nu am avut niciun fel de probleme cu ele.
              Se spune că un lucru dacă este bun şi îşi demonstrează fiabilitatea în timp, nu merită să-l schimbi sau să intervii asupra lui. Poate doar Cutting Cost-ul să-şi fi băgat coada...

              Comment


              • Problema acestor deflectoare o reprezinta prinderea lor, mai exact piulitele din plastic cu care sunt prinse sunt de foarte slaba calitate.
                Cea mai simpla rezolvare - din punctul meu de vedere, este fixarea acestor piulite cu adeziv. Cum am mai spus-o si in trecut eu le-am lipit direct cu un bicomponent de la bizon si am terminat cu stresu'.
                Plus ca pot deveni un real pericol in trafic mai ales daca se desprind si sunt proiectate in mers spre un autovehicul din spate - spre exemplu - ... daca nimeresc in parbriz ... cam nasol.
                Asadar verificate si asigurate in mod corespunzator ... cam asta e solutia.
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Originally posted by M.FLORIN View Post
                  Asadar verificate si asigurate in mod corespunzator ... cam asta e solutia.
                  De acest detaliu ar fi trebuit să se ocupe producătorul, nu utilizatorul!

                  Comment


                  • Corect ... da' pana la Dumnezeu ... te mananca sfintii ... nu?

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • eu am dat la reprezenanta in belgia 1.5 euro pe acea piulita de plastic.am luat sa am rezerva.la revizie lipsea una stinga spate pe care mi-au pus-o ei gratis impreuna cu blocul de lumini(aveam aceeasi problema semnalata de voi) se stingea faza scurta cind dadeam semnal stinga pina jos..revizia m-a costat 198 euro: ulei,filtru ulei,filtru habitaclu,o saiba buson baie ulei si doua ore de manopera,si un clio de ramplasment pentru cele doua ore.

                      Comment


                      • Costin, ulei de care ?

                        Comment


                        • ulei sintetic evolutin 900 sxr 5w40

                          Comment


                          • Este ulei ELF din noua gamă şi practic înlocuieşte "vechiul" Evolution SXR 5W40.

                            Comment


                            • cateva prezentari cu loganu(renault) pentru export

                              ---Nossos testes são realizados em via pública, porém sem desrespeitar as leis de trânsito e sem ultrapassar os limites de velocidade pré-estabelecidos pelas...


                              SE QUISER DAR UMA FORÇA, É SÓ DEIXAR UM LIKE. ABRAÇOS :)
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • Sa vezi modelul cu body kit spot cum arata.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google