Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu Tinuletz, insa nu ai nici o garantie acolo
    My Ride sigpic

    Comment


    • salutare! stie cineva sa-mi zica daca sub bord pentru a avea acces la UCH, aveti cumva o mocheta cartonata? Eu m-am uitat astazi si vad direct cablaraia aia si uch-ul
      laureate 1.5l, albastru marin

      Comment


      • La X52 nu e mochetă, e un plastic(tip "policarbonat") cu fonomin, evident se montează în funcțe de versiune(Laureate-ul are, posibil Ambiance-ul)
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • eu am laureate si am lipsa acolo, n-am nimic. Daca ma bag sub bord vad tot ce e pe acolo, o sa ma duc la reprezentanta sa le spun de aceasta treaba.
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • Ai Logan II, ce motorizare ?
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • am logan 2, motorizare 1.5 DCI 90 CP
              laureate 1.5l, albastru marin

              Comment


              • Toți senzorii și localizarea lor pe motorul 0,9 TCe
                Attached Files
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Originally posted by Madutzu25 View Post
                  Stiu Tinuletz, insa nu ai nici o garantie acolo
                  sigurantza este ca o sa cumperi produsul de la un user cu multe calificative ...aceasi versiune acelasi model il vand si cei de pe siturile lor cica"originale"

                  Comment


                  • Cunosc politica okazii. Eu intrebam ce faci in situatia in care ti se defecteaza produsul. Exact asta am patit cu camera dvr. Am trimis-o la garantie si mi-au inlocuit-o.

                    Originally posted by ten View Post
                    eu am laureate si am lipsa acolo, n-am nimic. Daca ma bag sub bord vad tot ce e pe acolo, o sa ma duc la reprezentanta sa le spun de aceasta treaba.
                    Am aceeasi motorizare si versiune. La mine exista plasticul respectiv
                    Last edited by Madutzu25; 23 September 2014, 09:23. Reason: Automerged Doublepost
                    My Ride sigpic

                    Comment


                    • am fost si eu astazi in reprezentanta si mi-a dat acel plastic si mi l-au si montat... daca nu vedeam ca lipseste banuiesc ca nu ma chema nimeni sa mi l dea...
                      Cine se ocupa in Bucuresti cu activarea diferitelor functii? HSA, semnalul pe impuls?
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • Primul test cu ELM327 Wi-Fi
                        Se conecteaza foarte usor pe ipad/iPhone, conexiune stabila
                        Programul e varianta demo. O sa mai testez si vad la ce soft raman. Maine urmeaza testele pe PC
                        Attached Files
                        My Ride sigpic

                        Comment


                        • [QUOTE=ten;1618609]am fost si eu astazi in reprezentanta si mi-a dat acel plastic si mi l-au si montat... daca nu vedeam ca lipseste banuiesc ca nu ma chema nimeni sa mi l dea...
                          Cine se ocupa in Bucuresti cu activarea diferitelor functii? HSA, semnalul pe impuls?[/QUOTE

                          Cum arata acel plastic ?pune o poza te rog sa vad si eu despre ce e vorba, poate nu e si la mine.

                          Comment


                          • La cerere: Scaune față x52, prima poză(pag1) (1)și (2) husele originale.
                            Attached Files
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • [QUOTE=tase-tase;1619671]
                              Originally posted by ten View Post
                              am fost si eu astazi in reprezentanta si mi-a dat acel plastic si mi l-au si montat... daca nu vedeam ca lipseste banuiesc ca nu ma chema nimeni sa mi l dea...
                              Cine se ocupa in Bucuresti cu activarea diferitelor functii? HSA, semnalul pe impuls?[/QUOTE

                              Cum arata acel plastic ?pune o poza te rog sa vad si eu despre ce e vorba, poate nu e si la mine.
                              salut scuze de intarziere, abia acum am vazut postarea ta, o sa pun maine o poza cu acel plastic.
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment


                              • Salut. Te astept cu poza si merci mult.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google