Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valorile care le ai pe mașină în momentul cumpărării și care, parțial, sunt trecute în CIV.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Producatorul nu e prost, dar este nesimtit ca sa nu zic mai mult. M-am plans pe forumul asta de nu stiu cate ori ca vreau sa cumpar jante aliaj pe 16" cu specificatii identice cu cele cu care a venit masina si nu gasesc. Asa ca au dreptate si oamenii sa se multumeasca cu ceva asemanator, eu in schimb, nu am facut-o si mi-am luat inca 4 jante identice cu cele cu care a venit masina pt anvelopele de iarna nu pt garantie ci pur si simplu pt ca vreau sa fiu corect.

      Comment


      • O atitudine de apreciat!

        Comment


        • Intrebari Logan 2

          “Dl_dr25”...De unde ai luat alimentare pentru ledurile de la scrumiera?


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Butonul stânga( geam spate) de pe consola, dacă mărești poza se văd si firele unde m-am legat. Am vrut la butonul dreapta dar nu reușeam să scot un papuc din mufă asa ca am trecut pe stânga.
            Am mers ceva noaptea cu el ( undeva la 300km) si nu este deranjant, vezi lumina doar când te uiți la scrumieră, restul nu sti ca ai lumina acolo.

            Comment


            • Deci o sa folosesc vara linistit et 35 pe 16 ca nu-i mare diferenta si daca la rusi nu-i problema atunci mare lucru nici la noi. In schimp spun sincer ca masina are o tinut de drum mai buna si un aspect mult mai ok mai ales din spate unde nu se mai vede asa o diferenta intre gabaritul masinii si distanta dintre roti. (Cum este cu originalele>>>)

              Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

              Comment


              • Ai pus un led oarecare? E ceva special? Nu pierzi garantia ca intervenit asupra instalatiei electrice?


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Vezi ca gasesti in comert gata facute cu led, trebuie doar sa le conectezi la USB sau bricheta.

                  Comment


                  • buna.
                    va rog o idee de unde pot cumpara becuri pentru proiectoare ceata h16 12v 19w.

                    Comment


                    • Pui ce led crezi că îți luminează pt nevoia ta, ideal ceva care dispensează bine lumina sau îl matuiesti. Păi de aceea m-am legat direct pe papucii din mufă, dacă am probleme să pot demonta fără a rămâne urme

                      Comment


                      • Originally posted by raducu38rar View Post
                        buna.
                        va rog o idee de unde pot cumpara becuri pentru proiectoare ceata h16 12v 19w.
                        Se gasesc pe toate drumurile

                        Uite aici ceva interesant
                        Cumpara acum Bec auto halogen pentru far Osram Blue intense H16 19W 12V la pret avantajos de pe Auteco.ro | Livrare gratuita pentru comenzi peste 400 lei | Consultanta profesionista gratuita | Ridicare din magazin in Berceni sau Obor
                        Last edited by stoicanu; 12 February 2018, 21:52. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • Am eu osram cool blue intense pe proiectoare. E foarte mica diferenta, tot ca lumanarile vad(in comparatie cu proiectoarele de pe logan 1)

                          Comment


                          • Pai este oarecum normal
                            Nu poti compara 19w cu 45w

                            Eu , sincer, am degeaba proiectoarele ca nu le folosesc
                            Last edited by stoicanu; 12 February 2018, 22:01. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Proiectoarele astea de ceata low cost sunt facute ca sa fii vazut nu ca sa vezi in fata masinii

                              Comment


                              • Pe ebay se gasesc mao multe variante de proiectare de logan
                                Si cu lupa si cu xenon si cu day light pe ele
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google