Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigur ca da...exact de asta...fix de asta.
    Am fost in croatia/Italia (si de doua ori in austria anul asta)...nu se depaseste 120Km/h...decat rar...si mai mult romanii..si culmea...viteza medie era mai mare decat in RO ).
    Adevarul este ca noi romanii, daca nu suntem primii la bariera...ingheata universul...
    Dar suntem deja offtopic

    Comment


    • In Austria nu se depaseste 120? Asta e cel mai bun banc pe ziua de azi ...
      I have no special talent. I am only passionately curious.

      Comment


      • Am fost si eu in grecia si cu viteza setata la 124km/h depaseam pe autostrada. La noi cu 128/h pe a soarelui eram melcul autostrazii. Desi pe unele masini care ma depasisera cu viteze mult prea mari pe autostrada (fapt ce m-a facut sa le retin)le-am ajuns in eforie[emoji6]. Deci ce au castigat? Ce a castigat si prietenul nici macar timpul necesar de a merge la toaleta. Dar asta al meu in continuare pe bucuresti-pitesti a invatat atat de bine lectia ca nu mai sarea de 100 de il asteptam eu pe el

        Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

        Comment


        • Lasa cu Austria si viteza, anul trecut m-am lipit de 110€ amenda [emoji55], asa ca atunci cand mai trec pe acolo o sa fiu mai atent.

          Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

          Comment


          • Eu cred (nu pot garanta) ca dacă merg cu 90-95 scot un consum de max 5% iar dacă merge cu 135 scot 7%.

            Acolo e diferența... Nu la eco on pana la munca unde economisesc 0.5 sau 0.6.
            Last edited by sebibv; 12 September 2018, 22:26. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Sebibv exact asa. Mai degraba acolo decat la s&s

              Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

              Comment


              • Va rog sa ma ajutati cum pot afla codul radioului la Logan II care are VIN UU14SDKH461322667?
                Multumesc

                Comment


                • Factura sau reprezentanța
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • @rnicusor...

                    Sau mergi la băieți să ți-l afle contra 50 lei.
                    Bine, nu orice băieți... Pentru că nu oricine are softul Renault cu toate seriile și codurile aferente... :P
                    http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                    Comment


                    • Am fost azi la reprezentanta sa programez cotețul pt instalare GPL, am dat avans jumatate din suma si mi-au zis sa duc masina marti dimineata la 08:30 si sa o iau joi dupa terminarea programului .
                      Am mai pus GPL si pe alte masini si mai mult de 7 ore nu a durat si asta in conditiile in care a lucrat la ea o singura persoana...

                      Comment


                      • Originally posted by rnicusor View Post
                        Va rog sa ma ajutati cum pot afla codul radioului la Logan II care are VIN UU14SDKH461322667?
                        Multumesc

                        Comment


                        • Intrebare adresata celor ce au montat carenaje (aftermarket de la acea firma din Cluj) la rotile spate. Se potrivesc sau trebuie ceva modificat?

                          Comment


                          • Salutare tuturor.
                            Da, se potrivesc carenajele in proportie de 95 %.
                            Le-am montat intr-o jumatate de ora. Nu trebuie modificat nimic ( am gaurit doar in mai multe locuri pentru o prindere mai buna). Sunt OK.

                            Comment


                            • Originally posted by danLaza View Post
                              Intrebare adresata celor ce au montat carenaje (aftermarket de la acea firma din Cluj) la rotile spate. Se potrivesc sau trebuie ceva modificat?
                              Despre ce firma este vorba?

                              Comment


                              • Care nu mai exista pe net [emoji16]
                                Novline

                                Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google