Au Aparut Niste Pete !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au Aparut Niste Pete !

    Problema inedita sau dilema .....
    Oare de la ce sa fie urma asta .... e ceara , ulei , vaselina ... a mai patit cineva ... am pus mana pe bieleta si e murdara pe cauciuc ... problema este numai in partea stanga ... loganul are doar o luna ... abia iam pus numerele negre :P
    Attached Files

  • #2
    E posibil sa fie burduful fisurat din fabrica , du-te peste ei la garantie si vezi ce zic.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • #3
      Eu zic ca este ceara de-aia. Compar-o si tu cu ceara aia de pe la capote si vezi daca seamana. Eu unul, nu prea vad de unde sa fie vaselina pe acolo. Plus ca se vede ca este stropita conducta aia, dar pe partea din spate, adica contrar inertiei.
      sigpic

      Comment


      • #4
        poi este stropit din spate ca vine de la bieleta de directie ) si nu e din planetara ! oricum daca ma duc la ei o sa zica ca este ceara!

        Comment


        • #5
          Este ceara 100%.
          sigpic

          Comment


          • #6
            da e ceara ... m-am dus peste ei ... astia de la renault au stropit cu ceara masina pe dedesubt la furtun si pe obiectele care fac rotatie si mi-a imprastiat pe acolo ceara .... oricum trebuia verificat @

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google