Tavita Portbagaj Dacia Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tavita Portbagaj Dacia Logan II

    Buna seara ! As dori sa stiu daca se gaseste tavita pentru portbagaj la Dacia Logan 2, din cate stiu eu inca nu s-a fabricat acest accesoriu pentru Dacia Logan 2. De unde pot cumpara din alta parte si daca corespund ca si dimensiuni ? Multumesc.

  • #2

    Cumpara de la Rimi, importator specializat, tavita portbagaj Dacia Logan 2 berlina 2013-2020, Aristar Premium. Potrivire exacta, protectie perfecta, fara miros

    http://rimi.ro/dacia-logan-ii-2013-p...edan-2196.html asa am eu si e ok

    Gogu` ti-ar fi raspuns sigur daca apelai la el....
    Keep walking...

    Comment


    • #3
      Eu am gasit in targul vitan din bucuresti, este destul de ok si este pt logan 2

      Comment


      • #4
        De la Rimi am luat si eu , tava este exact pe conturul portbagajului.
        Captain of the black pearl

        Comment


        • #5
          Descopera gama de tavite de protectie portbagaj de la MB95! ✓ Produse fabricate in Polonia ✓ Standard de calitate ISO 9001
          Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

          Comment


          • #6
            Tava portbagaj Logan 2

            Eu am cumparat de aici:
            Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.

            Produsul este cu margini inaltate, oarecum rigid (mie imi convine asa, rigidizeaza planseta de fund a portbagajului), nu este cauciuc poros ci un plastic. Firma este serioasa, m-au contactat si au livrat prompt.

            Comment


            • #7
              Recomand bestautovest pentru profesionalism si calitate. Multumit de calitatea presurilor, tavita portbagaj si huse auto.

              Comment


              • #8
                Originally posted by Miky_F View Post
                Buna seara ! As dori sa stiu daca se gaseste tavita pentru portbagaj la Dacia Logan 2, din cate stiu eu inca nu s-a fabricat acest accesoriu pentru Dacia Logan 2. De unde pot cumpara din alta parte si daca corespund ca si dimensiuni ? Multumesc.
                Eu am luat dintr-un hipermarket acum 1 an jumate si se potriveste perfect. Cred ca am dat vreo 50-60 lei pe tavita.

                Comment


                • #9
                  Multumesc de ajutor si de variante. Am comandat pe bestautovest.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google