Huse Scaune Pt Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am vazut la un logan laureat, care are buzunare la spatele scaunelor din fata, din fabrica, avea huse care aveau un decupaj in dreptul acelor buzunare,pt a putea fi folosite acele buzunare, asa au venit husele din ce mi a zis propietarul

    Comment


    • #17
      Originally posted by IancuMIC View Post
      Am huse de la ei. Arata foarte bine; cat or fi de rezistente, nu pot sa-ti spun.
      http://www.loganclub.ro/forum/showpo...0&postcount=46
      multumesc domnu.
      m-ai convins.
      si din aceasi combinatie de culoare o sa cumpar.
      ms pt sfat.

      Comment


      • #18
        iti recomand si eu huse.ro
        pe loganul vechi am pus huse tot de la ei acu vreo 5 ani. nu s-au decolorat, nu s-au largit, nu s-au subtiat. ei nu fac huse universale, ci au tipare in functie de modelul masinii.
        pe loganul actual tot de la ei am pus.
        recomand!
        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

        Comment


        • #19
          iti recomand si eu huse.ro ,se pot configura dupa gustul tau !
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • #20
            Cred ca acolo voi comanda.Dar ma intai jenti pt.anvelopele de iarna.

            Trimis de pe al meu GT-I8262 folosind Tapatalk

            Comment


            • #21
              Iti pot recomanda si acest site
              Sunt super incantat de ele, vin la comanda si se pot face si cu buzunare pe spate si pentru airbag. Succes!

              Comment


              • #22
                Asta e firma din Timisoara.Ii stiu.Sunt mai scumpi cu 80-90 lei.Dar merita diferenta?

                Comment


                • #23
                  Asta nu am de unde sa știu, dar după 2 ani de utilizare, sunt incantat de calitate lor.

                  Comment


                  • #24
                    Eu am apucat si am cumparat din lidl un set de huse universale cu zona speciala pentru airbagurile laterale, si cu fermoar la spatarul fractional al banchetei, adica cand vreau sa rabatez una dintre banchete doar trag fermoarul
                    Au costat 79 lei , mult mai ieftine decat pe comanda, clar ca nu se compara la calitate, dar eu zic ca isi vor face treaba, cat timp ramane de vazut
                    La loganul anterior am avut tot huse universale, si 5 ani cat am tinut masina si au scos banii

                    Comment


                    • #25
                      Cei de la huse.ro au avantajul configuratorului.La sistemul de prindere al huselor nu stiu daca au mai lucrat.Pentru scaunule din fata iti trebuie mana de pianist ca sa treci printre spatar si sezut o parte din prindere.

                      Comment


                      • #26
                        Din nefericire, cam asa e; eu am dat scaunele jos si am facut o treaba gospodareasca.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by panselin4 View Post
                          Eu am apucat si am cumparat din lidl un set de huse universale cu zona speciala pentru airbagurile laterale, si cu fermoar la spatarul fractional al banchetei, adica cand vreau sa rabatez una dintre banchete doar trag fermoarul
                          Au costat 79 lei , mult mai ieftine decat pe comanda, clar ca nu se compara la calitate, dar eu zic ca isi vor face treaba, cat timp ramane de vazut
                          La loganul anterior am avut tot huse universale, si 5 ani cat am tinut masina si au scos banii
                          Un set de huse de la lidl la 79 de lei am tinut eu un an dar trebuiau schimbate mult mai devreme, dupa ceva timp s-au intins, s-au facut naspa. Un set asemanator (sa vad cat or tine si astea, calitatea materialului este asemanatoare) am luat cu 50 si ceva de lei din selgros (erau la oferta). Sunt de unica folosinta. O data pe an nu e mare lucru, acum depinde si ce pretentii ai. Decat sa le spal mai bine cumpar altele. Numai cand ma gandesc cat de incomod este sa le schimb... Ceva bun si de calitate, daca te tine 5 ani, merita o investitie decat sa le schimbi la 6 luni sau un an, ca bani tot pe acolo ajungi.

                          Comment


                          • #28
                            25 de lei de la Dedeman. Pentru mine e important sa protejez sezutul, in spate mai rar am pe cineva, ma declar satisfacut
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Huse logan 2 de unde ?!
                              Da, știu, ____.ro... dar de la 250 la 350 lei (fără transport) ...cam mare creșterea.
                              Logan 0.9 TCe 2018

                              Comment


                              • #30
                                Depinde de calitate..la Lidl erau cu 60 Ron,nu-s chair cele mai stralucite, dar isi fac treaba se potrivesc cu bancheta rabatabila, datorita fermoarului..mai de calitate pe la 150 Ron gasesti in magazinele specializate..
                                Cu rabdare, gaseste o prezentare in topicurile colegilor, prima data la Catalin S, apoi , daca esti interesat de alte modificari (si sunt o groaza), la cel de-al doilea coleg..



                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google