Cablu Neidentificat, Vre o Sugestie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cablu Neidentificat, Vre o Sugestie?

    Salutare.
    Detin un Logan mcv 2 an 2015 1.2 16v e6 73 cp.
    Am gasit in partea de jos a bordului , mai exact sub sau chiar in dreptul pedalei de ambreaj o legatura de fire , problema este ca din acea legatura ies 2 fire in sus neizolate.
    Ce si de unde sunt ,aveti idee ? precizez ca masina inca nu a ajuns la prima revizie ca sa am dubii ca si ar fi bagat nasul cei de la reprezentanta.

    verificati pozele

    C:\Users\didel-bubu\Desktop\20160202_151326.jpg
    C:\Users\didel-bubu\Desktop\20160202_151311.jpg
    C:\Users\didel-bubu\Desktop\20160202_151316.jpg
    Last edited by del; 2 February 2016, 17:19.

  • #2
    Nu ai incarcat pozele cum trebuie.

    Este un thread special numit "Intrebari Logan 2".

    Comment


    • #3
      Te rog sa incarci poze, folosind mijloacele forumului, respectiv Gestiunea atasamentelor.
      Attached Files
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • #4
        In nomenclatură sunt trecute ca fir mort(7501), pentru alarma de fabrică.

        Case closed.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • #5
          Deci pt alarma ?! Am inteles.multumesc.

          [QUOTE=del;1701892]Salutare.
          Detin un Logan mcv 2 an 2015 1.2 16v e6 73 cp.
          Am gasit in partea de jos a bordului , mai exact sub sau chiar in dreptul pedalei de ambreaj o legatura de fire , problema este ca din acea legatura ies 2 fire in sus neizolate.
          Ce si de unde sunt ,aveti idee ? precizez ca masina inca nu a ajuns la prima revizie ca sa am dubii ca si ar fi bagat nasul cei de la reprezentanta.

          verificati pozele
          Last edited by del; 2 February 2016, 21:28. Reason: Automerged Doublepost

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google