Jante,model Si Brand

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prea faine, o să mă mai uit o data

    Comment


    • sunt capace la Logan Black&White

      Comment


      • 403155015R este codul pentru capacele de mai sus.

        Comment


        • Mulțam, arata super într-adevăr!

          Comment


          • Are cineva si un pret? Banuiesc ca se apropie de pretul unui set de jante..

            Comment


            • Conform torquemada
              enjoliveur roue 16
              403155015R
              150,26e+tva
              Marquage = Expression

              Comment


              • E pret per bucata? La capacele anterioare pretul e aproximativ 80 lei / per bucata

                Comment


                • Oare cine a scris aici



                  și ce răspuns a primit



                  Atenție la data postării!
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Ar fi culmea sa fie pe bucată, ce naiba mai mult decât o janta adevărată. Azi am mai văzut un model frumos parca PBT sau ceva de genul

                    Comment


                    • Deci aproximativ 850 Ron (pret inclusiv TVA) un set de capace..stai sa afle "baietasii" , sa vezi apoi cum iei capacele in casa..
                      L 1000 Ron era un set de jante noi (luase de colegul Catalin S), desigur, pe 15..

                      Comment


                      • Cred ca e o eroare in legatura cu pretul. O bucata costa in jur de 80 de lei, tot setul mergand undeva la 350 max (mi le-am cumparat acum aproximativ 1-2 luni)

                        Comment


                        • Capacul postat de sadicu la postul 134 este disponibil în interiorul uzinei la magazinul dedicat angajaților Dacia. L-am văzut personal prin luna Mai si era la prețul de 54ron dacă-mi amintesc bine. Mi-a atras atenția este foarte mișto si prețul mi s-a părut foarte bun. Nu cred că a ajuns în reprezentanțe. Rog pe cineva care lucrează în uzină său are pe cineva acolo să confirme informația. Este vorba despre magazinul de la Poarta2 în interiorul uzinei

                          Acolo sunt disponibile diverse accesorii atat pt Dacia cât și pt Renault la preturi foarte bune (bănuiesc că foarte apropiate de pretul de producător).
                          Last edited by augustus8186; 15 June 2018, 08:20. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • La prețul asta as vreau și eu. Cred că vor apărea în curând pe piata, cel puțin la băieții din Arges pe olx

                            Comment


                            • Din ce știu magazinul este disponibil doar pt salariații Dacia si cred ca au o oarecare limită. Nu cred că se poate ca o persoană să poată cumpăra să zicem 3-4 seturi de capace ca apoi să le pună pe Olx.

                              Comment


                              • Asa ar fi normal dar sigur vor gasi romanii o solutie ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google