Fir Remote Cd Player

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fir Remote Cd Player

    Salut , poate s-a discutat , sau este raspunsul deja dar eu nu l-am gasit. Care este firul remote de la cd player original pentru amplficator ?

  • #2
    La generația II (X52, X79ph2, X67, X92) nu ai fir remote pe niciun aparat (Plug&radio, Medianav, Medianav EVOlution)
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #3
      Salutare! Exista undeva online un guide despre cum se monteaza un subwoofer cu amplificator in dacia logan 2, cu radioul stock? Eu nu am gasit niciunde :/ .

      Comment


      • #4
        Se monteaza ca la orice alta masina la care este necesar sa se ia semnalul pentru subwoofer de la un difuzor spate.
        Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

        Comment


        • #5

          Comment


          • #6
            Atentie!
            Daca amplificatrorul nu are hi-imput la semnal audio trebuie adaptor hi-low care ia semnal audio de la un difuzor.
            Eu am luat remote de la CD-player-ul meu Sony X-plod dar e prea slab semnalul sau statia are probleme si la volum mare mi se opreste amplificatorul asa ca am luat remote direct de pe baterie cu un intrerupator in masina

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google