Ce Se Afla Sub Spatiul De Depozitare De Pe Bord?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Se Afla Sub Spatiul De Depozitare De Pe Bord?

    Va salut. Vreau sa montez un aparat de taxi in spatiul de depozitare de pe bord. Am facut o gaura pentru a trece cablul de alimentare pe sub bord insa aici apare si problema mea... Nu reusesc nici cum sa scot acel cablu si sa ajung cu el la unitatea radio unde trebuie sa leg firele pentru alimentare si masurarea distantei. Sub acel spatiu de depozitare este un loc gol de cativa centimetri iar apoi un alt plastic care se pare ca inconjoara pe dedesupt toata zona. Inainte sa il gauresc si pe acela m-am gandit ca e mai sigur sa intreb aici daca stie cineva ce se afla acolo si daca e sigur sa gauresc acel plastic?

  • #2
    Cutia aerotermei.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #3
      In functie de grosimea cablului, cred ca se poate trece. Eu am trecut un cablu subtire de la senzorul extern de temperatura ....demonteaza mp3, navigatia, si ce mai ai pe acolo, baga o sirma din otel de sus in jos pana ajunge in zona pedalelor, dupa, stii tu ce faci.
      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

      Comment


      • #4
        La aeroterma ma gandeam si eu. Dar ce e ciudat e faptul ca nu am putut sascot acel cablu pe nicaieri... In orice parte am incercat sa il directionez a dat de ceva si s-a impotmolit... Azi voi incerca cu o sarma din otel si cu o camera mica tip endoscop, poate vad ceva ce e pe acolo. Deja am scos radioul dar nu prea am vizibilitate din cauza conductelor ce duc aer la aeratoarele centrale

        Comment


        • #5
          Agata intr-o muchie, trebuie sa insisti , rabdare si tutun spunea cineva. Este spatiu, spun din amintiri, intre aeratoarele centrale.
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment


          • #6
            Am vrut sa merg la reprezentanta dar cei de acolo au zis ca ei nu se ocupa cu asa ceva... In fine, niste @#$%%. Pana la urma am rezolvat problema de unul singur. Am dat gaura si in plasticul de dedesupt si am reusit sa trag cablul pe acolo. Nu pare sa se fi stricat ceva.Multumesc pentru ajutor celor care mi-au raspuns. Sa auzim numai de bine

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google