Facelift Logan 2 /2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumim, scorpionule.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Originally posted by IancuMIC View Post
      Multumim, scorpionule.
      Cu placere

      Comment


      • E și 1.0 SCe? O sa ma programez la un drivetest.

        Comment


        • la aia maro au tras cu dintii de camera de marsarier (sau cum se zice) sau "asa e toate" stambe , aproape iesite din locasul lor?

          ps : volanul ala cred ca face toti banii ! in sfarsit au facut un lucru bun (sper), frumos si practic (claxon pe volan).
          Last edited by Costi-bc; 21 November 2016, 22:16.
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Originally posted by aris86 View Post
            E și 1.0 SCe? O sa ma programez la un drivetest.
            De motorizari nu am intrebat .Am avut ceva treaba pe acolo .Le-am vazut expuse in showroom si am facut vreo cateva poze nu prea bune dar ...

            Mari schimbari nu prea sunt fata de modelele dinainte dar merita vazute.

            Originally posted by Costi-bc View Post
            la aia maro au tras cu dintii de camera de marsarier (sau cum se zice) sau "asa e toate" stambe , aproape iesite din locasul lor?
            La stepway ala maro este din "asa e toate" stambe
            Last edited by SCORPION21; 21 November 2016, 22:15. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Ce este de observat: la numar, in spate, sunt 2 becuri, iar camera este amplasata pe mijloc.

              Comment


              • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                Ce este de observat: la numar, in spate, sunt 2 becuri, iar camera este amplasata pe mijloc.
                Da asa este sunt 2 becuri iar camera este amplasata in mijloc.Am mai vazut o schimbare la portbagaj la berlina au pus acum un maner de plastic in interior putin in lateral stanga fata de incuietoare.Am incercat ca inchid portbagajul taragand de el dar nu prea merge.Tot trebuie sa pui mana pe capota sa-l inchizi.
                Last edited by SCORPION21; 21 November 2016, 22:27.

                Comment


                • Aici ce s-a intamplat?
                  Attached Files
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Originally posted by vitriol View Post
                    Aici ce s-a intamplat?


                    Dintre toate schimbarile cea mai Ok mi s-a parut volanul dar toate inelele de la interior si volanul sunt la stadiul 1 , adica satinate nu cromate ceea ce le confera un aspect mai de ieftin.Arata mai bine cromate.

                    Grila de plastic din fata are o buza in partea de sus care intra sub capota si inchide mai bine spatiul dintre capota si grila.

                    Acum am vazut mai bine .Este o umbra care bate pe capota.
                    Last edited by SCORPION21; 21 November 2016, 22:35. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • au si preturi langa. te-ai uitat ? is mai scumpe sau mai ieftine ?
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • Originally posted by Costi-bc View Post
                        la aia maro au tras cu dintii de camera de marsarier (sau cum se zice) sau "asa e toate" stambe , aproape iesite din locasul lor?

                        ps : volanul ala cred ca face toti banii ! in sfarsit au facut un lucru bun (sper), frumos si practic (claxon pe volan).
                        Camera de marșarier e pe bară, între cele 2 lămpi de iluminare număr (alți bani și 5W în plus)
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Nu e nicio capota deschisa... E DITAMAI luftul! Sau poate au facut sa se deschida capota intr-o parte ca la Skoda 120L.

                          Cum, naibii, sa nu dai importanta la asa ceva? Le vad de la 1 km de cand caut masini sh.

                          L.E. Ce umbra, ca se vede partea de sus a farului...
                          Last edited by vitriol; 21 November 2016, 22:57.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • Originally posted by Costi-bc View Post
                            au si preturi langa. te-ai uitat ? is mai scumpe sau mai ieftine ?
                            Erau expuse si preturile si descrirea dar nu m-am uitat.

                            Originally posted by vitriol View Post
                            Nu e nicio capota deschisa... E DITAMAI luftul! Sau poate au facut sa se deschida capota intr-o parte ca la Skoda 120L.

                            Cum, naibii, sa nu ai dat importanta la asa ceva? Le vad de la 1 km de cand caut masini sh.
                            Pe bune ca nu au luft.Chiar sunt inchise mai bine. O sa vezi cand mergi in showroom .
                            Last edited by SCORPION21; 21 November 2016, 22:40. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Aia alba nu are umbre... Eu spun ca este o problema cu exemplarul ala, nu cu toate.

                              Nu mai cita postul anterior.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google