Facelift Logan 2 /2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mr.K la tine dacia o sa faca masini bune cand o sa aibe sigla de haudi, bemve, mercedesa sau alta marci premium...nu conteaza...sa fie jermane. Pana atunci...o sa fie cea mai proasta masina, pe care nu merita sa o cuperi (vb de tine aici)...indiferent ce dotari/confort/tehologie etc are

    Comment


    • De cat mi-a deschis Mr. KK ochii, parca altfel ma urc in Dacia, cu grija sa nu crape subit.

      Probabil ca nu o sa mai suport si o sa o vand sa iau si je o masina buna, nu ciurucul asta.

      Thank you sir!

      Comment


      • Nu ati inteles nimic din postarile lui mr.K, ba, l-ati si etichetat, daca cineva nu este de acord cu parerea voastra, gata, este anti-Dacia, antiroman sau mai bine spus, tradator, sa fie ars pe rug si cenusa imprastiata......
        Cand am primit sutul in fund, am analizat la rece, si pe urma i-am dat dreptate...am facut pasul inainte.
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • Originally posted by darksun View Post
          De cat mi-a deschis Mr. KK ochii, parca altfel ma urc in Dacia, cu grija sa nu crape subit.

          Probabil ca nu o sa mai suport si o sa o vand sa iau si je o masina buna, nu ciurucul asta.

          Thank you sir!
          Ai report!

          mr.K la tine dacia o sa faca masini bune cand o sa aibe sigla de haudi, bemve, mercedesa sau alta marci premium...nu conteaza...sa fie jermane. Pana atunci...o sa fie cea mai proasta masina, pe care nu merita sa o cuperi (vb de tine aici)...indiferent ce dotari/confort/tehologie etc are
          Eeee, pe naiba.
          Daca era buna, sigur aflam pana acum, sunt 12 ani de la lansarea Logan.
          Eu n-am probleme de imagine gen masini premium, dovada ca am dat banii cash pe un Logan.

          Cand spune unul ceva rau despre Dacia, parca va cearta copilul.
          Putina maturitate si analiza la rece nu strica, cand va uitati in parcare.

          Dar sa ajungem la jigniri, zic sa fim civilizati, ca nu va mai spalati cu toata apa de pe Dunare. daca dau drumul la gura.
          Last edited by mr.K; 8 November 2016, 19:21.

          Comment


          • termina si tu. ai dat report, omul a mai avut o scapare, a fost avertizat. nu provoca, pt ca iei si tu "premiu".

            ps: daca maine dimineata uit sa-mi iau prafurile si ma apuc sa banez juma' de forum, la cat de des intra senior xp p-aci, o sa stati o luna pe bara de-o sa vi se faca dor unii de altii, nici prin gand n-o sa va mai dea sa va certati
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Facelift, facelift ... Puteau macar sa puna alte scaune, mai confortabile decat cele de acuma. Am asteptat cu interes lansarea, eram curios daca schimba scaunele dar se pare ca nu
              sigpic

              Comment


              • Mie-mi par scaunele sunt decente. Nu sunte extraordinare, nu sunt rele...sunt decente.

                Comment


                • Mie, în comparație cu logan 1, mi se par mai proaste scaunele, am masina de 4 luni, în mare parte merg in București dar ocazional și drumuri mai lungi... dureri de spate și o presiune mai mare in zona fundului... deci, mai slabe decât la L1.

                  Comment


                  • depinde de gusturi. Eu n-am avut dureri de spate nici dupa 10 ore de condus. Depinde de pozitia la volan. Daca stai corect la volan...teoretic nu ai probleme.Scanul de la masina nu este pt dormit (daca esti sofer...nici nu-i recomandat sa dormi) Iar presiune in zona fundului...aici nu discutam...cauzele sunt guvernamentale/bancare etc.

                    Comment


                    • Fata de logan 1 sunt mai bune scaunele si confortabile, acu sa nu exagerezi cu drumurile lungi.

                      Comment


                      • Fata de scaunele alea de bucatarie de pe L1, de astea sunt destul de multumit. Bonus, cand iau curbele tare nu trebuie sa stau sprijinit de usa sau sa cad pe geam afara.

                        Comment


                        • aris86 bine...in nici o masina sa nu exagerezi. Si aici nu tine de sanatate...ci de on/off cu viata. Dupa 10 ore de condus...indiferent cat esti de zmeu...reflexele sunt varza, insinctele varza, creierul varza

                          darksun ai centura in 4 puncte? Ah...stai ca n-are. La unele persoane nici in 3.14 nu ajunge.

                          Comment


                          • La logan 1, dupa 200 km eram leguma, apareau durerile de spate. Ma gândesc sa fac un drum dintro bucata, Bucuresti - Budapesta. Ati mai facut?

                            Comment


                            • aris86 tataie...dar cati ani ai? Eu am facut un drum de 14 ore (aprox 700 km) cu logan 1...si am fost ok fizic (psihic am fost terminat...). Cred ca problema-i pozitia pe scaun. Nu se sta ca pe fotoliu...nici ca in pat (si nu doar din motive tehnice)

                              Comment


                              • Nu conteaza varsta, daca scaunul nu este confortabil. Cu L2 am condus 600 km, dintr-o bucata si seara am fost destul de obosit. Sa meri zilnic, cate 2-300 km si masuratori si apoi iar in masina, nu o sa ti se mai para confortabil apoi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google