Zgomote, Scartaituri Si Alte Sunete Ciudate La Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Olly09 View Post
    Razvancc nu se rezolva,tocmai d.asta am spus ca e sunetul frustrant).aveam la 20 volumul si urechea dreapta tot auzea nenorocirea aia de sunet)

    Sent from my XT1068 using Tapatalk
    Glumeam, desigur In cazul meu am doua zgomote interesante: 1 centura de siguranta (drepta) zdrangane de stalp si 2 scaunul soferului pocneste (se pare ca nu suficient de tare sa-l schimbe pe garantie).
    Bafta iti urez!

    Comment


    • #62
      Centura la mine a fost rezolvata...in sensul ca acolo este o saiba otelita ce e putin indoita...au desfacut centura de jos, indoit mai tare acea saiba si acum nu mai suna.

      Comment


      • #63
        RazvanCC...exact asta e problema...si anume scaunul.mi.a lasat azi impresia ca de la scaunul soferului vine acel scartait.maine ma bag pe la ea sa vad daca.mi dau seama exact de unde se aude

        Sent from my XT1068 using Tapatalk

        Comment


        • #64
          Problema e rezolvată din 2015, trebuie doar căutat


          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • #65
            Vai mama...d.asta salariul minim in tara e la nivelul asta))asa servicii ,asa salarii:-))ms torque

            Sent from my XT1068 using Tapatalk

            Comment


            • #66
              Problema mai simpla rezolvata de mine, spray cu vaselina pe piulita. Vreo 1 an jumătate nu m-a mai deranjat. A apărut iar sunetul, iar spray și liniște în masina.

              Comment


              • #67
                Ma apuc in weekend sa studiez un pic problema scaunului, si sa aplic si solutia data de t0rquemada. Insa partea cu pocnetele cred ca e din alta parte.
                Cine naiba sta sa caute solutii de rezolvare cand ii vezi pe altii ca schimba scaunele cu totul, in garantie?!

                Comment


                • #68
                  Razvancc sa pui un scaun comfortabil n.ar fi rau...e aiurea ca nu sti cati s.au scapat pe ei stand pe scaunul ala).nu stiu la voi cum stati in scaun dar nu e comfortabil nici pe departe.azi am condus per total vreo 4 ore prin splendida noastra capitala si m.am dat jos cam cu chef de fitness)

                  Sent from my XT1068 using Tapatalk

                  Comment


                  • #69
                    Intradevar, scaunul nu e grozav. La drum intins am rezistat vreo trei ore, in oras nu am condus mai mult de o ora.
                    Dar sa stii ca gasesti tot felul de huse tari care mai imbunatatesc ergonomia.

                    Comment


                    • #70
                      Cu toata dragostea as cumpara,acum nu stiu...dar si sa iau niste huse la preturile a 2 scaune super ,adica sa iau huse la preturi nesimtite,parca nu prea ma lasa sufletul...momentan ma gandesc sa sschimb volanul)mai prin vara cand apar mai multe si mai scad la pret...zic eu.

                      Sent from my XT1068 using Tapatalk

                      Comment


                      • #71
                        Trepidat, troncanit, vibrat, ceva plastic/plastic...undeva in bord. Cauza: capacul de la scrumiera.

                        Comment


                        • #72
                          Pe bune?? Pana si capacul de la banala scrumiera trepideaza la Dacia?
                          Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Renunta la scrumiera, ca sa nu te mai deranjeze zgomotul. Fiindca nu fumez, am eliminat scrumiera din masina . La zgomote, la mine au inceput sa apara greierasi in stalpul de la parbriz sofer, din când in când.

                            Comment


                            • #74
                              Eu am ejectat scrumiera de cand am luat masina de la reprezentanta.Nu sunt fumator si nu las pe nimeni sa-mi afume masina.Singurele zgomote sunt de la obiectele din buzunarele usilor.Se rezolva cu o laveta.
                              Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Daca tii capacul jos, nu mai trepideaza!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google