Schema Casetofon - CD Player La Logan 2 Din 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schema Casetofon - CD Player La Logan 2 Din 2016

    Daca ajuta pe cineva, ma bucur. Mie mi-a fost de folos.
    Attached Files

  • #2
    Lipsesc semnale, dar cu ocazia asta i-ai făcut un bine "amărâtului" de pe primul rând.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #3
      Salut.Casetofonul meu(masina este fabricata in 2015 ) are 3 mufe, in afara de cea pt antena.Vreau sa il montez in magazie , iar pe masina am pus navigatie. care sunt firele si ordinea lor?

      Comment


      • #4
        Primul post din topic e greu de citit că scrie în "electronică" iar casetofon aveai doar pe Logan I.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • #5
          Pai si cum sa-i scpun, cutie cu butoane care face galagie?E cel cu care a venit masina, eu montand navigatie pe ea, iar asta a zacut 6 ani printr-o cutie.Acum vreau sa-l montez intr-o magazie, sa-mi cante cand o iau pe ulei.Si am vazut ca are 3 mufe.Banuiesc ca una e cu alimentarea si boxele, una e pt comenzile de langa volan iar una habar nu am pt ce e .
          Attached Files
          Last edited by 77sky; 22 September 2021, 21:42.

          Comment


          • #6
            Sper sa fie de folos.
            Attached Files
            Last edited by 77sky; 22 September 2021, 21:43.
            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

            Comment


            • #7
              Am dat like dar cred ca trebuie sa si scriu: toata stima si tot respectul!
              Astfel de colegi care rapesc din timp pentru a ii ajuta pe ceilalti cu experienta lor merita\trebuie apreciati.

              Comment


              • #8
                Si eu am dat like ieri,sunt de acord cu Gil26

                Comment


                • #9
                  Multumesc Fratello.este exact ce aveam nevoie.

                  Comment


                  • #10
                    Salut! Imi puteti spune daca polaritatea contactelor este acceasi (pozitia + si - pe mufa) si pentru player-ul din 2018 cel cu bluethoot ?

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google