Senzori Parcare Sau Camera?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mda, mcv ptr ca îmi place ideea. Ma gândeam i eu pe viitor la carut... Berlina îmi place alba . Renun la camera i navi în acest caz. Te anun mâine cu ce am decis.

    Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

    Comment


    • #62
      Originally posted by sebibv View Post
      Acum conduc logan 1. Îmi place mcv-ul insa... Noroc ca am but câteva pahare de vin (3)... Mie creierul îmi funcioneaz mai bine când beau (sau cel puin asa vreau sa cred). Maine decid cu soia i... Mergem i în reprezentanta i le clarim mainile alora..
      Se pare ca vinachele isi face efectul

      Spor la gandit si la luarea unei decizii bune! Mie nu imi place MCV-ul, nu mi-a placut de cand a aparut. Totusi, daca au venit cu un facelift, stopurile puteau si si ele restilizate.

      Comment


      • #63
        Cel mai ieftin e un Sandero normal cred... Când am comandat eu mașina avea cel mai mare discount.... Are hayon..poți baga în el chestii mai mari...se rabateaza banchetele...numai avantaje
        Chiar sunt curios ce își ia pana la urma ...

        Comment


        • #64
          Originally posted by Gaby20045 View Post
          Sebibv - cred ca ti se va usura decizia daca iti vor spune ca si mie ca nu mai e disponibil volanul momentan (sau poate au rezolvat problema stocului). Sa ne anunti maine daca dai comanda cum ramane cu volanul, daca au stoc sau nu.
          Banuiesc ca faza cu volanul e pentru masinile de pe stoc, mie cand am comandat nu mi-au pomenit de asa ceva, bine mi-au dat termen de livrare pe la inceputul lui iulie.

          Eu unul n-as renunta la volanul de piele mai ales ca stau cu el in mana cateva ore pe zi minim.

          Comment


          • #65
            Eu eram dispus sa renunt. daca se uzeaza (si o sa se uzeze)...o sa arate urat. Si daca-l si imbraci...o sa arate si mai urat. Asa ca...eu il preferam neimbracat...dar din nefericire a venit la pachet.

            Comment


            • #66
              La volanul nou diferenta dintre cel imbracat in piele si cel normal e uriasa din punct de vedere al "feeling-ului".

              Cel de piele este moale, placut la atingere. Si eu astept sa se rezolve problema cu stocul pentru volan

              Comment


              • #67
                M-am urcat saptamana trecuta intr-un logan fara piele pe volan...nici macar n-am observat ca nu are.
                Any way...da...daca esti atent...este mai placut la atingere. Dar peste 80-100.000 km cum arata? Asa...macar il poti imbraca. La mine, dupa aproape 20k deja in partea stanga se vede o usoara uzura mai pronuntata decat pe dreapta (deh...cu dreapta mai mestec in benzina)

                Comment


                • #68
                  Volanul imbracat in piele are nevoie de ingrijire speciala, altfel se usuca si se cojeste. Crema de maini Doina aplicata cel putin o data pe luna, face minuni.

                  L.E. Un parasolar, de asemenea, face minuni daca este folosit in fiecare zi, chiar daca masina sta parcata in soare doar 30 min.
                  Attached Files
                  Last edited by vitriol; 19 April 2017, 09:42.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • #69
                    Really?
                    Cred ca ma bag in cremele sotiei Le devastez...macar pentru o cauza nobila

                    Comment


                    • #70
                      Cumpara MCV !
                      Eu am logan normal insa regret ca nu am luat break. Portbagajul la sedan pare mare dar nu e !
                      Gura de incarcare e mica , cand se inchide portbagajul bratele de metal lovesc in trolere . Nu incape un televizor cu tot cu cutie si trebuie sa il bagi in spate. Trolerele trebuiesc asezate dupa o anumita regula altfel .... nu merge.

                      Comment


                      • #71
                        Nu te baga la cremele sotiei! Pe langa discutiile inutile, nu stiu cat de bine fac toate figurile alea (neutrogena, coenzima Q 10, PH 5.5). Doina este si ieftina, si buna.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • #72
                          Mdea...adevarat...daca ma bag la cremele ei...o sa inceapa si volanul sa-mi comenteze, sa spuna ca-l doare capu, ca este obosit...iritat...

                          P.S. Inca astept o crema de fata pentru femei cu distonocalm/xanax si diazepam

                          Am sa incerc

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by proteinman View Post
                            Banuiesc ca faza cu volanul e pentru masinile de pe stoc, mie cand am comandat nu mi-au pomenit de asa ceva, bine mi-au dat termen de livrare pe la inceputul lui iulie.
                            Nu, am dat comanda de masina noua pe 22 martie, posibil sa se fi rezolvat intre timp problema stocului. Si mie mi-a dat un termen indelungat, ceva gen jumatatea lui iunie. Si totusi chiar azi am aflat ca e pe drum spre dealer , deci practic toata treaba de la comanda pana la posibilitatea livrarii a durat o luna. Insa rabla, mama ei de rabla ca ma mai tine acum o luna . Insa incerc sa am rabdare .

                            Comment


                            • #74
                              Mai am 2 ore pana sa fac comanda...sunt 65% pentru mcv...

                              Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

                              Comment


                              • #75
                                Dar cine te grabeste in halul asta?

                                Daca nu esti sigur 100%, de ce nu mai astepti pana pui cap la cap toate informatiile/pana iti faci calculele?

                                L.E. Am mutat toate posturile din topicul Intrebari Logan 2, aici.
                                Se vede ca esti imprastiat tare, asa ca ma vad nevoit sa mai repet inca o data: acorda timp si gandeste-te bine inainte de a lua o decizie. Dai comanda cand esti 100% sigur de ce vrei.
                                Last edited by vitriol; 19 April 2017, 14:09.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google