Tabla prea subtire

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    eu am vazut ul logan prins de gridina si cred ca le trebuie ceva ventuze la aia la service ca era varza facuta mai ales pe capota )

    Comment


    • #47
      pff aia e inceata ma pacat ca nu am filmat eu .. cum a dat la mine vreo 5 minute unde in fata vizibilitate 0 oprisem pe sosea direct avarii puse faza lunga ceata etc ... si nu se mai vedea absolut nimic
      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

      Comment


      • #48
        Originally posted by Cata_65
        Apropo de remediat problema omului care a deschis topicul. Se poate remedia, cica, si fara chit. Am citit undeva....pe un forum ca exista un service care cu ajutorul unor ventuze...n-am fost prea atent la ce se spunea pe acolo...in fine cicatelea au reparat chiar si masini lovite de grindina asa.

        Daca am voie sa-l scriu aici sa-mi spuneti sa-i scriu omului adresa
        Ms frumos,dak ai putea sa scrii adresa ar fi numa' bine... eventual, da-mi un pm !
        In zona unde stau am vazut si o Solenza care avea aceeashi problema cu infundaturile in caroserie... Da' nu mi-a parut rau... k era a profei mele de fizica!)
        :inlove:

        Comment


        • #49
          MAxx i-a ciocanu ma si mai fa`i si tu cateva in plus daca tot e a profei tale .
          Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

          Comment


          • #50
            Io i-ash face...da nu cred ca m-as mai opri)
            :inlove:

            Comment


            • #51
              da cine a spus ma sa te mai opresti conteaza e ca trebuie sa ii faci ))
              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

              Comment


              • #52
                @Beleaua: Ma duc la noapte si vad io cat io suna alarma la masina ma descurc eu

                Am auzit ca tabla de la masini, in general, trebuie sa fie si mai subtire ca sa protejeze pietonul in caz de accident... Acum ce sa mai zic? Nici tanc sa nu fie dar nici asa
                :inlove:

                Comment


                • #53
                  E subtire tare tabla ce sa mai...La mine nuami cat sa asezat un prieten pe capota putin si sa si indoit...inapoi nu am mai putut sa o dau

                  Comment


                  • #54
                    a pai radule da`ti in judecata prietenul .. de daca masinile au tabla subtire acum .. pe viitor cred ca o sa le faca cu stickere pe ele " nu va apropiati tabla invizibila " .
                    Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                    Comment


                    • #55
                      Ce sa-i faci poti sa omori omu pentru asta...Oricum am si eu o parte din vina ca m-am facut ca dau peste el si el sa lasat pe capota....de unde draq sa stiu eu ca se indoaie asa usor

                      Comment


                      • #56
                        doar sa te duci la un service .. sa ti`o ciocaneasca , kituiasca .. da nu cred ca mai are farmec dupa .. ca o sa se vada
                        Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                        Comment


                        • #57
                          Nu prea poate ca e indoita exact unde vine dunga aia din draptra capotei si capota are si dublura dedesupt

                          Comment


                          • #58
                            dute ma la politie le spui ca asa ai gasit`o in parcare te duci la casco si ti`o rezolva o schimba .
                            Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                            Comment


                            • #59
                              M-as duce...dar am o groaza sa umblu pe la service sau la militie

                              Comment


                              • #60
                                daca sti unde sa alergi si ce sa faci in 2 ore termini .. si dupa te duci in service sa ti`o schimbe cam 5 ore toata treaba iti ea .. eu zic ca se merita daca ai casco pe ea .. nu are rost sa ramai cu tabla asa
                                Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google