Cod casetofon Logan. Doar pentru userii activi de minim 6luni si cu minim 20 posturi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • badea132 si aco90...........aveti pm
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • am bagat codul la casetofon de mai multe ori gresit si acu numi mai apar zerourile ale clipind.intre timp am gasit codul dar nu pot sal mai bag. se mai poate face ceva?

      Comment


      • vreau un cod de cas ptr logan. ma ajuta cineva??? rnrc2560049358 renrcd200-00 fd0306100049358 va rog mult

        Comment


        • Originally posted by Augustin-Yng View Post
          Salut.
          Sunt unele persoane care fac cont doar pentru a afla codul.Sa aibe cel putin citeva luni pe forum.Nu se impoziteaza.Dar am zis ca daca s-ar dona la fiecare cod cate 5 lei.....am face ceva bun.[era o idee].
          Numai bine.
          ps:5 lei =7 tigari sau o cafea intr-un bar mai de cartier
          Deci eu propun altceva in legatura cu asta. Oricine cere cod sa aiba cel putin o luna vechime si cel putin 50 de posturi care sa nu fie posturi aiurea.
          I HAVE A !sigpic
          fara linkuri externe in semnatura

          Comment


          • cod casetofon

            URGENT!!!! va rog sa ma ajutati si pe mine cu un astfel de cod. pe casetofon scrie asa: RENAULT
            model no: 22DC229/62
            RN229F50256156
            PROD NO: FD08050202516155
            R308 SECURITY
            8200057676TR308
            8200 057 676
            Asta e tot. Va rog ajutati-ma.
            multumesc anticipat

            Comment


            • maruntyka - cam cat de "URGENT" ar fi ?
              De ce nu mergeti cu ele la Dacia Service sau la cei care se ocupa cu asa ceva ?
              Va faceti cont si primul post incepe cu "URGENT!!!! va rog sa ma ajutati", "vreau un cod de cas", "As avea nevoie de un cod"
              Voi ce ( informatii sau cunostinte ) oferiti in schimb? Vreti sa va rezolvati problema fara sa depuneti nici cel mai mic efort mental sau financiar si apoi sa dispareti la fel cum ati aparut.Voi doar vreti sa profitati de munca si cunostintele altora.
              Eu va propun sa postam coduri dupa serial decat pentru membri care sunt de cel putin 1 an pe forum si sunt activi si cu un numar de minim de 100 posturi.
              Stima
              sigpic
              Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

              Comment


              • Ce efort frate, nu vezi ca-s smenari de pe okazii ? Isi fac cont aiurea si intreaba codurile pentru casetofoanele cumparate pe 5 lei de la ciorditori.

                Codul se afla pe factura. Ai luat masina SH? Te intereseaza frate, de ce nu ai grija de acte?

                Ca se mai intampla cate unuia dintre noi, cei vechi, inteleg, dar asa... e chiar pe fata .
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Iti ofer eu un Mp3 Duster cu 300 RON,astept PM daca vrei sau suna-ma la 0753750466.

                  Comment


                  • Aici nu e bursa frate.
                    I HAVE A !sigpic
                    fara linkuri externe in semnatura

                    Comment


                    • salut am cumparat un logan din targ si am dat bateria jos imi cere cod
                      RNRC2560042376
                      RENRCD200-00
                      FD0306060042376
                      8200254517T
                      F548-SECURITY
                      VA MULTUMESC ANTICIPAT

                      Comment


                      • Codul 3xxx.
                        Restul cand vei aveam 1 an pe forum.(daca nu vrei sa astepti atat mergi la Dacia Service sau la cei care se ocupa cu asa ceva)
                        Nici macar nu ai avut curiozitatea de a citi cateva posturi mai sus.
                        Ti-ai facut azi cont si primul lucru vrei codul la casetofon.
                        Last edited by gabibv; 27 August 2011, 17:29.
                        sigpic
                        Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                        Comment


                        • Originally posted by cristian31 View Post
                          salut am cumparat un logan din targ si am dat bateria jos imi cere cod
                          Extraordinar.
                          I HAVE A !sigpic
                          fara linkuri externe in semnatura

                          Comment


                          • salut! va rog ma poate ajuta si pe mine cineva cu un cod de casetofon

                            model no 22DC229/62
                            RN229F50270500
                            PROD NO FD0805070270500


                            VA MULTUMESC ANTICIPAT

                            Comment


                            • Mergi la DACIA SERVICE
                              sigpic
                              Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                              Comment


                              • Multumesc de sfat. Scuze ca mi-am facut cont aici si am indraznit sa intreb de un cod .Toate cele bune si bafta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google