vopsit masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Va multumesc mult Stiam k pot conta pe voi golanistilor

    Comment


    • #47
      Oglinzile merg vopsite la un service dacia in culoarea masinii si cat mar costa ? Multumesc anticipat

      Comment


      • #48
        100 lei vopsirea unei singure oglinzi.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #49
          Mersi multt

          Comment


          • #50
            Buna cam de mult nu sa mai scris aici dar eu chiar am o intrbare.Acum cam o luna am avut de schimbat bara spate din cauza unei tamponari si am inlocuit-o prin casco problema este ca acum se curata vopseaua de pe bara.Am fost la ei si au spus ca o vor revopsi.Stie cineva care sunt operatiile care trebuiesc facute pt o vopsire?Cred ca prima data au dat direct vopsea pe bara fara nici o solutie care sa faca priza cu vopseaua cum se procedeaza?

            Comment


            • #51
              ai facut-o la service dacia?ca si eu am patit la fel,tot in urma unei tamponari mi-au schimbat bara fata si spate si dupa prima spalare mi s-a dus vopseaua de pe amandoua.Se pare ca asa lucreaza unii meseriasi
              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

              Comment


              • #52
                Da la un service autorizat ca e in garantie si am facut-o pe casco la cei de la IPSO ma duc saptamana viitoare sa o faca din nou sper ca de data asta o face bine

                Comment


                • #53
                  Cei de la IPSO sunt ok in tinichigerie si vopsit...nu stiu la mecanica...
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #54
                    Da nu te contrazic mie imi sunt toti dragi dar cred ca au ceva cu mine de mereu fac ceva la ei si iar revin ca nu e in regula.

                    Comment


                    • #55
                      Barile nu le-au vopsit dupa regulile care trebuie tinut cont, curatat, chit si vopsea etc...asa stiu ca se lucreaza, altfel se duce,, pacat ca isi bat joc !
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • #56
                        Sall cat mai costa vopsit use dreapa fata gri platine ca un dobitoc a deschis usa ca la tara si mia lasat un semn de toata frumusetea chiar pe dunga si tinand cont ca masina are doar 2 luni as vrea sa o fac , apropo ce se intanpla cu garantia daca o repar
                        Opel Vectra A 1995
                        Logan Preferance 2009
                        Logan Editie Limitata 2014

                        Comment


                        • #57
                          Nu are nimica garantia nu ai casco ca de nu te costa cam 600 ron depinde de service!

                          Comment


                          • #58
                            mama ce scoruri au astia la serviceuri. cu 600lei+materiale mi-am vopsit acum 2 ani transitul ( interior + exterior ) la nea stelica la atelier . recunosc ca fara cuptor.
                            vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                            Comment


                            • #59
                              Buna mai am o mica nedumerire in legatura cu bara mea care va trebui sa o revopseasca si m-au chemat luni dimi problema este ca nu vreau sa las masina acolo pentru ca a doua zi,adica marti pe la ora 15.30 m-au chiemat sa-mi schimbe cilindru de frana spate stanga tot la ei .Am voie sa circul fara bara pe spate nu se iau politai de mine ma poate oprii?Voi ce spuneti o poate face intr-o zi jumatate bara si sa las sau nu masina la ei?

                              Comment


                              • #60
                                Politia te opreste sa te intrebe dc nu ai bara ai facut accident si tu le spui ca nu si acuma te duci la sevice sa o montezi!
                                Si cilindri tai ce au patit?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google