Am Gasit Masina Sparta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by neculita View Post
    Salutare baieti. Si eu am patit-o. In B........usoare si sa fiti feriti.
    Waaaa.....esti un caz f fericit
    La mine s-au implinit 2 ani de cand mi-a fost violata masina si nimic
    Fara Semnatura.

    Comment


    • #77
      Originally posted by cata89ro2000 View Post
      sa intamplat pe 1 mai acum 2 ani si acum tin minte, venisem cu mama de la piata tocmai duceam bagajele sus ca dasta nici nu mi-am luat din masina ce aveam mai de valoare, si ma odihneam la o tigara pe geam era ceasu cre ca in jur de 13:30 era ziua in amiaza mare, dar dupaia dupa ce l-am caftit eu trebuia sa-l pazesc si de vecini ca atunci si-au amintit toti cand le-a fost sparta masina )) unui vecin saracu cu solenza de parcheaza langa mine iau luat intr-o seara proiectoarele si a doua seara roata de rezerva, unui prieten cu o supernova iau sparto la fel dar la el au stat oameni in masina noaptea iau desurubat frumos boxele, au scos mufele din casetofon, iau luat zabaufaru(subwoofer), statia, nu au rupt nimic au avut timp cacalau, si iti dai seama ca erau toti calare pe el, in berceni stau...si acum un vecin si-a pus de la geam camera de luat vederi si prinde toate masinile, acum dorm linistit, si a tras si un bec desupra masinilor (bine e maniac omu)
      stai linistit .astia te fura cu tine de mana.lu' cumnatul la a6 i-au furat stergatoarele si capacelele de la butucii rotilor,alea cu cerculete.altceva nu aveau ce sa fure.da cu mana goala nu puteau sa plece.stergatoarele erau praf dar cine stie...
      Welcome to the Club, We Have Jackets !

      Comment


      • #78
        bine ca nu i-au spart geamu, ca asta ma rog si eu macar daca ii incanta ceva din masina macar sa nu-mi sparga geamu, oricum acum m-am invatat si nu m-ai las nimic in masina...bafta

        NU mai cita postul anterior (QUOTE), foloseste Post Reply!
        Last edited by 77sky; 24 April 2012, 09:11.

        Comment


        • #79
          Ca sa continui postul de aseara, ca l-am scris in graba.
          Rotile erau vandute unui taximetrist cu 60 lei fiecare!
          Faptasii la politie au declarat ca i le-au vandut taximetristului, si asa l-a bagat si pe acesta in belea. Drept urmare dupa cateva zile, taximetristul cu inca 2 prieteni au venit peste faptasi si i-au batut, strigand ca supararea este ca l-a parat ca e implicat.
          P.S. I-am numit faptasi ca sa nu fiu rasist!

          Comment


          • #80
            era unu care vindea antifurturi pentru usi logan pe forum

            Comment


            • #81
              antifurturi usi logan nu am auzit daca ar fi as pune si eu .

              Comment


              • #82
                Mai nou se fura benzina din rezervor. Asta e tara in care traim, o tara de hoti si gainari.

                Comment


                • #83
                  Nu e numai la noi asa, mie mi-au spart masina in Italia dar tot de romani(tigani) au trecut vreo 2 ani si nu am mai reparat-o pt ca ori cum o spargeau iar. Cand mi -au spart.o aveam alarma pusa si un bullok pe volan si tot degeaba.

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by jelly View Post
                    Mai nou se fura benzina din rezervor. Asta e tara in care traim, o tara de hoti si gainari.
                    bine ca sunt pe gaz, benzina nu au sa-mi ia decat vreo 2 litri )

                    Comment


                    • #85
                      Pai crezi ca ala vede noaptea ca ai gpl sau ca ai doar 2-3 litri de benzina in rezervor? La gaurit, vede ca ai sau nu si se duce la altul

                      Comment


                      • #86
                        Sambata seara o echipa de rromi formata din 3 indivizi au dat o raita prin cartierul Militari zona Apusului, au reusit sa sparga 2 masini din fata blocului meu + alte 12 din zona, au furat bateriile si radiatoarele (dupa dacie). Doua radiatoare + o baterie nou nouta au fost bagate sub masina mea . Duminica dim cand m-am trezit sa ma duc sa-mi iau tigari politia dadea tarcoale masinii mele . Ideea este ca un singur vecin de-al meu a depus plangere iar cei 3 indivizi au fost prinsi Duminica dupa amiza ( 16:00-17:00), Au recoltat amprente dupa masina mea si dupa celel 2 masini sparte, au facut o reconsituire si asta este.
                        Morala: DEPUNETI PLANGERE OAMENI BUNI/ CERETI DAUNE ( mariiiiiii daca se poate)/ MERGETI LA PROCESE ( asta e cel mai important lucru)
                        Noi suntem devina pentru ca avem morcovu un c*** cand auzim de tigani spur***ti si ne este frica sa mergem la procese
                        Vecinul meu a cerut daune cat sa-si cumpere o masina noua, insa a fost singuru din 14 persoane vatamate care a depus plangere
                        Megane II faza II 1.5dcI K9K

                        http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                        Comment


                        • #87
                          Mai concret pe unde la Apusului?Chiar la capatul lui 336?
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • #88
                            Exact.....
                            Te numeri printre pagubiti?
                            Last edited by iguana; 25 April 2012, 15:09.
                            Megane II faza II 1.5dcI K9K

                            http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                            Comment


                            • #89
                              antifurturi

                              Originally posted by lulu cvc View Post
                              era unu care vindea antifurturi pentru usi logan pe forum
                              unu ala sunt eu!

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by iguana View Post
                                Exact.....
                                Te numeri printre pagubiti?
                                Am scapat,eu sunt la prima Dar voi verifica daca mai am de toate pe la masina.
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google