Despre Protectie Anticoroziva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am un Logan Ambition din aprilie 2006. M-au chemat cei de la AutoNesti Bucuresti pentru anticoroziune. In ce consta aceasta operatie, cat dureaza si daca este necesar sa ma duc.
    Mi-au spus ca este GRATUIT. TKS!

    Comment


    • Originally posted by bog_flr View Post
      Am un Logan Ambition din aprilie 2006. M-au chemat cei de la AutoNesti Bucuresti pentru anticoroziune. In ce consta aceasta operatie, cat dureaza si daca este necesar sa ma duc.
      Mi-au spus ca este GRATUIT. TKS!
      se da cu ceara in usi praguri,lonjeroane si se umbla la pasajele rotilor spate si-n portbagaj .Nu stiu daca tu primesti si protectiile de plastic de la aripi,la mine a durat 2 zile si cred ca merita sa te duci,numai bine.

      Comment


      • Originally posted by bog_flr View Post
        Am un Logan Ambition din aprilie 2006. M-au chemat cei de la AutoNesti Bucuresti pentru anticoroziune. In ce consta aceasta operatie, cat dureaza si daca este necesar sa ma duc.
        Mi-au spus ca este GRATUIT. TKS!
        Evita AUTONESTI...e o porcarie si lucreaza prost de tot...eu m-am ars cu ei...

        Comment


        • are vreo importanta daca n-am facut toate reviziile la Dacia? sa nu ma duc acolo si sa-mi zica " stii, ai pierdut garantia"
          sigpic

          Comment


          • nu contează. stai liniștit.este complet gratuit. a mea e din mai 2005 și mi-ai pus și apărătorile de plastic la aripi, dar cu parafină au dat așa...de ochii lumii că am deschis fețele de uși și au dat f puțin....dar au dat...
            sigpicVIAȚA ESTE SCURTĂ!!! TRĂIEȘTE-O LA MAXIM LA VOLANUL UNUI LOGAN

            Comment


            • as dori si eu parafina, cine vinde?

              Comment


              • pentru a beneficia de garantie, trebuie sa faci toate reviizile de intretinere la service-urile autorziate Dacia, si sa specifice in certificatul ala ca a fost controlata dpdv estetic.
                sigpic

                Comment


                • protectie anticoroziva

                  Salut!Mi-am cumparat si eu un logan din 2005 si din cate am observat nu a participat la programul de ceruire.As dori sa-i injectez ceara anticoroziva dar problema e ca nu stiu care sunt toate orificiile prin care se poate introduce.va rog daca ma puteti indruma sa dau de toate orifiiciile in care se poate injecta ceara.ms

                  Comment


                  • Sper ca postez unde trebuie As vrea sa dau "burta" masinii cu un antifon special sau o solutie speciala anticoroziva, de fapt care sa imbine si anticoroziunea si izolarea fonica, si nu stiu exact care sunt acele solutii speciale pt asa ceva. Daca ma puteti ajuta cu niste recomandari, raman recunoscator

                    Comment


                    • eu dupa ce termin sa o dau cu ceara anticoroziva vreau sa dau podeaua cu vreo doua straturi de autovapant de la policolor si apoi sa pun peste un strat de fononim peste

                      Comment


                      • Stau si ma gandesc...vara, cand masina este parcata la soare...tabla se infierbanta la aprox 85-90 de grade uneori....Oare vaselina aia sta acolo unde ai pus-o???

                        Comment


                        • teoetic ar asa ar trebui pentru ca se intareste si se formeaza unstrat ca o crusta

                          Comment


                          • nu mai poti face rost de tuburi de ceara,tehnologia de aplicare si preturi

                            Comment


                            • e un user care avea de vanzare si care aplica,eu la el o sa ma duc cum fac rost de bani...

                              Comment


                              • 70 de ron un bidon de ceara si un bidon de decapant

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google