Ce Tip De Ulei Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da, am luat si eu de la ei. dar sa-i urmariti ca la ei e non-stop black week.
    si eu credeam atunci ca am prins promotie si transport zero. sa va uitati dupa 11 mai.

    Comment


    • Eu am luat uleiul tot de la ei, prin martie, iar oferta era tot asta. In fiecare saptamana modifica banner-ul ala cu black week.

      Se para ca Valvolainul nu il consuma. Dupa 2k nivelul nu a scazut deloc si nici nu a mai dat sa iasa pe la garnitura capacului axei cu scame. Daca si la 10k o sa fie asa, mi-am gasit ulei.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Originally posted by Ampt View Post
        Preţuri foarte bune şi livrare gratis până pe 11 Mai la "uleideulei".
        Mi-am comandat şi eu un bidon de 5 litri de ulei ELF Solaris FE 5W30 DPF la un preţ foarte bun de 160 lei.

        http://uleideulei.ro/elf-solaris-fe-...tri-p-889.html
        dar numai ca ala e FE. solaris DPF 5 litri vad ca e 180 lei.

        Comment


        • asa e, referitor la transportul gratuit.

          sunt si io curios la mine, daca o sa bage botu' la M1.

          @vitriol,
          la 2000km, cand aveai M1, deja iti halise din el?

          Comment


          • Da, scazuse ceva pe joja. La 5k deja scazuse sub jumatatea dintre minim si maxim.

            L.E. Vorbeam de ESP Formula. Cand am avut New Life, in 14k mi-a mancat in jur de 0.7l, iar cu ESP mi-a mancat 1.7l.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Am inteles. Ca sa stiu de cand sa incep sa ma uit pe joja.

              Comment


              • Uita-te dupa drumuri in afara orasului, mie atunci imi scadea.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Acest produs inlocuieste fostul ELF Solaris DPF 5W30.
                  Scrie mare cu roşu şi la ei pe site!

                  Comment


                  • M1 0W-40 si consum de ulei la 1.4 MPI ? Neam nu mi-a miscat nivelul la ulei la Supernova si nici la Logan, cat am folosit uleiul asta.
                    sigpic

                    Comment


                    • O sa incerc si eu M1 0W-40 la urmatorul schimb, mai las vreo 1.000 km elf-ul si apoi pun M1, mai mult din curiozitate

                      Comment


                      • Deja ar trebui sa ne faca un discount considerabil ExxonMobil, suntem o gramada in ultima vreme care am trecut pe zama asta.

                        Comment


                        • dar asta ce mai e ? e si mai "life" ? vad ca e "da varf".

                          Comment


                          • Originally posted by dr_mke View Post
                            M1 0W-40 si consum de ulei la 1.4 MPI ? Neam nu mi-a miscat nivelul la ulei la Supernova si nici la Logan, cat am folosit uleiul asta.
                            Tu nu aveai motorul praf, e normal sa consume mai mullt 5W30 decat 0W40, indiferent de marca uleiului daca motorul e praf.
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Are GPL. ;)

                              Comment


                              • @einstein,

                                Ce inseamna la tine "motor praf", in cazu' de fata?

                                Taximetristii au sute de mii la bord cu MPI-urile si motoarele lor sunt inca in mintile lor.

                                Dezvolta, te rog.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google