Ce Tip De Ulei Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-a cam asternut linistea pe aici..
    Nu vreau sa fac reclama, dar e un pret foarte bun, iar despre acest ulei nu am auzit pareri negative: Mobil 1 0W40..si se mai primeste si un cadou ..

    Comment


    • Iti da un odorizant , mare branza.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • Cei din Iasi il pot lua de la magazin la pretul ala si au schimbul de ulei gratuit.

        Comment


        • Aia e reclama la emag.

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            ... au schimbul de ulei gratuit.
            ..., dar pierd odorizantul.

            De ce nu-l lasaţi pe om să facă şi el un pic de reclamă.
            Mănâncă şi el o pâine...

            Comment


            • N-a remarcat nimeni ca aveam de primit un cadou?
              Este un ulei despre care
              Originally posted by vali2008 View Post
              ... nu am auzit pareri negative...
              Schimbul de ulei poti sa-l faci si singur.
              Last edited by Fanez; 22 October 2015, 13:09.

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                Cei din Iasi il pot lua de la magazin la pretul ala si au schimbul de ulei gratuit.
                de la ce magazin ?153 cu schimb gratuit ?!
                pe uleideulei e mai scump. deci pretul e bun si vad ca au transport gratuit.

                Comment


                • Eu am o parere negativa. Daca nu e gratis cu schimbul inclus si cu odorizant, e prea scump. Si-a facut omul schimbul si-l tine 20kkm, normal ca se vinde rar. E prea bun sa-l schimbi des. 154 lei in care este inclus transportul si un odorizant de 5 lei... eu zic ca merita. Poate la vara imi iau si eu.

                  Comment


                  • Nu va luati ca nu e bun, e prea subtire, il arde, il mananca, il vaporizeaza, baga botu` la el, se inegreste, nu are aprobare Renault (nu e miez).
                    Mie imi ciupeste la 15.000 km vreo 3-400 mll lejer, deci daca vrei sa il tii 20.000 km ai nevoie de 4 litri
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Ce ma sfatuiti sa fac ,sa merg in continuare la schimb cu ELF 5W40 sau sa incerc Mobil 1NL 0W40 sa merg cu el 10-12000 km , masina 1,4 \9,6 ani/58500 km ...
                      Cu respect Mihai .

                      Comment


                      • ia si tu macar un schimb de 0w40 si vorbim dupa ...
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • corect. baga mobil 0w40, mai ales ca e benzinar.
                          ma bate si pe mine gandul sa-l incerc.

                          Comment


                          • Astept sa-l incerci tu la dci si sa ne spui impresiile dupa 10k. In functie de asta poate imi bag si eu.

                            Originally posted by Mihai_67 View Post
                            Ce ma sfatuiti sa fac ,sa merg in continuare la schimb cu ELF 5W40 sau sa incerc Mobil 1NL 0W40 sa merg cu el 10-12000 km , masina 1,4 \9,6 ani/58500 km ...
                            Cu respect Mihai .
                            Parerea mea este sa mergi tot cu elf 5w40.
                            Last edited by Fanez; 22 October 2015, 17:06. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Curiozitatea ma face sa incerc Mobil 1 vad ca e foarte apreciat , problema este ca nu prea fac km multi timp de un an in medie 6000 de km , asta inseamna sa fac schimbul o data la 1,5-2 ani o fi bine sau merg cu el un singur an ...
                              Nu se pune problema pretului ..
                              Cu stima.

                              Comment


                              • In cazul asta incearca-l si revino cu impresiile pe care ti le-a facut.
                                Daca citesti topicul asa o sa te trezesti cumparand mobil 1 0w40. E foarte laudat de cei care l-au folosit si il folosesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google