Parfumuri auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parfumuri auto

    Ce folosit pentru a mirosi frumos in masina?

    Eu am folosit pana de curand acele parfumuri de la statiile de carburant care au un rezervor din plastic cu parfum si care sa agata la oglinda...acum am gasit in Billa un parfum cu gel intr-o conserva metalica...costa 10 lei si incape perfect in locul scrumierei din fata.
    sigpic

  • #2
    eu folosesc cu incredere braduleti aceia wonder brau mi-se par cei mai buni si am si un spray de la alta firma care are aceasi aroma si e ok...

    sigpic

    Comment


    • #3
      eu am vazut la real un parfum de masina areon la 17 ron...iti da o chestie care o agati la oglinda si cand vrei miros in masina o spreezi pe aia...e misto si are un miros fain...zici cai armani )

      Comment


      • #4
        eu am vazut la cineva deodorante ca niste animalute de plus, miros bine si de durata. stie cineva daca se gasesc in comert la noi? ca ala cred ca e adus "de dincolo"

        Comment


        • #5
          da la selgros am vazut

          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by Seby
            eu am vazut la cineva deodorante ca niste animalute de plus, miros bine si de durata. stie cineva daca se gasesc in comert la noi? ca ala cred ca e adus "de dincolo"
            da normal...are la real si la Carrefour banuiesc ca are...si nus scumpi

            Comment


            • #7
              Folosesc Ambipur, deobice F1, dar in ultimul timp am vazut ca nu se mai gasesc F1 asa ca pun din ala normal.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #8
                eu am un tip care se da pe skatebord avea si surferi si diverse figurine si animale parfumate preturi de la 10la20ron

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Inca de cand am luat masina (din mai) sotia mi-a atacat-o cu Oust® Small Space. Asa ca mirosul de masina noua, pe care eu il odor, a disparut instantaneu. Basca ca am interdictie la fumat (am ajuns sa regret berlina )
                  [Decât mult şi fără rost mai bine puţin şi prost!

                  Comment


                  • #10
                    jetFresh am in logan si pot spune ca miroase frumos si dureaza mult, acum am bagat o rezerva de ambi pur in el (nu ma intrebati cum) si e deja gata dupa 2 saptamani, asa ca o sa revin la jetFresh, varumiu in audi pune ceva intr-o cutiutza metalica care miroase foarte frumos dar e 17 lei, de 17 lei cumpar 2 rezerve de jetfresh

                    Comment


                    • #11
                      si eu folosesc tot o conserva deaia cu gel in ea. se simte foarte bine mirosul in masina si tine mult timp .. in comparatie cu ambipur care e mai scump si nu prea miroase ..
                      http://mitzah.labrute.fr/
                      http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

                      Comment


                      • #12
                        eu folosesc ambipur
                        "cromul este placerea mea"
                        "cui nu-i place , valea"

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by SUPERCAR
                          da normal...are la real ...si nus scumpi
                          multam supercar. cred ca voi "beli" ochii mai atent in real. ca miros bine. si mult. persoana la care am vazut e studenta si avea in camera la camin...mirosea jumate camera de el, iti dai seama ce efect are in masina

                          Comment


                          • #14
                            norocul meu, am o cunostinta la ipso (de unde am luat loganul), si m-a aprovizionat cu niste chestii de agatat la oglinda. au forma loganului cu inscriptia ipso si sunt foarte parfumate, uscandu-se f.greu

                            Comment


                            • #15
                              vrem si noi
                              "cromul este placerea mea"
                              "cui nu-i place , valea"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google