Parfumuri auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am folosit AmbiPur. Parfumul e pe masura pretului, dar durata de viata nu. Bradutii se usuca prea repede. Cand ma hotarasem sa incerc MyShaldan, am vazut ceva care mi-a atras atentia si nu-mi pare rau. In Carrefour am vazut pulverizatoare cu odorizant pentru aer si tapiterie. Eu il am de ceva vreme si mai am inca pe atat. Cred ca ceva asemanator folosesc si taximetristii.
    daca e cineva interesat, pot atasa o poza.
    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

    Comment


    • Eu folosesc din acelea cu lichid care le intorci picuri putin si dupa aceia gata.
      Sunt multumit si nu exista riscul sa se verse
      sigpic
      !

      Comment


      • Topcat pune o poza daca poti (si eu caut o alternativa la braduti, care sunt ok, dar se termina repede si n-au un miros constant, adica la inceput mirosul e puternic si apoi dispare destul de repede)
        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

        Comment


        • Da pune si tu o poza ca sunt curios
          sigpic
          !

          Comment


          • Pune o poza...Nu mai intreba...Sa vada lumea despre ce e vorba eu unu, chiar mi-as dori sa stiu ce folosesc taximetristii...ca la ei miroase in jurul masinii daca e o usa deschisa...si inauntru tot miroase...nu se aeriseste
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • Da, si eventual niste detalii, cat costa, si cum se numeste.....Ce arome are....Etc
              Logan Ambition 1.6 8V

              Comment


              • Cel mai mult conteaza pretul...Dupa asta iti dai seama daca tine sau nu ...Ca daca ai dat 2 lei pe el...De 2 lei tine...De la 4-5 lei in sus e o putoare care tine si se si simte :P
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • Eu va recomand cu toata caldura sa va cumparati sticlute dalea mici cu esenta de se pune in candela...Turnati lichidul pe mocheta sau pe scaune/bancheta miros foarte puternic si persista destul...
                  despre asta vorbesc ->
                  (se gasesc cam peste tot...Eu imi cumpar din Cora)
                  Attached Files
                  http://img132.imageshack.us/img132/5928/semnaturas.jpg
                  Sony/Magnat/Alpine/Focal

                  Comment


                  • Ce mirosuri au? Si cat costa? P.S Nu pateaza? Ca nu am huse
                    Last edited by blanarucristi; 21 September 2008, 23:40.
                    Logan Ambition 1.6 8V

                    Comment


                    • Cand o sa deschida cora si la brasov o sa incerc...Nu am vazut nicaieri asa ceva pana acuma...Cora inca nici nu a inceput sapaturile pt fundatie...Doar si-a tras niste cabluri pt curent si niste conducte de apa si de atunci sta pe loc totul..Eu astept sa vad o poza de la colegu care a zis ca ne pune o poza daca vrem
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • Dap, si eu astept
                        Logan Ambition 1.6 8V

                        Comment


                        • Originally posted by blanarucristi View Post
                          Ce mirosuri au? Si cat costa? P.S Nu pateaza? Ca nu am huse
                          mirosuri...Banane , cirese , vanilie , mere verzi , capsuni...Mai multe.Eu de obicei imi iau de capsuni.De patat...Daca dai pe mocheta nu se pateaza.Pe scaune nu recomand daca nu ai huse pentru ca e posibil sa ramana semn e de ajuns sa pui cateva picaturi si cand deschizi usa o sa se simta mirosu de la 5 m
                          http://img132.imageshack.us/img132/5928/semnaturas.jpg
                          Sony/Magnat/Alpine/Focal

                          Comment


                          • Si, cat costa?
                            Logan Ambition 1.6 8V

                            Comment


                            • Iata agentul mirositor din masinuta mea. Tropi Fresh
                              l-am luat de la Carrefour acu ceva vreme si nu mai tin minte exact cat costa. Daca nu ma insel intre 5 si 7 lei. Sunt mai multe parfumuri: trandafiri, cocos, vanilie, mere, ocean... Etc. Asta pe care-l am mie mi-a placut cel mai mult.
                              era la standurile "auto" pe un raft de jos. Deci cautati cu atentie si veti gasi.
                              obisnuiesc sa pulverizez langa parasolare sau pe tetiere. Nu pateaza.
                              am mai vazut ceva asemanator la cora dar n-am luat pt ca:
                              - mai scump
                              - era sigilat si nu puteam sti daca place nasului meu
                              - la precautii scria "a se evita contactul cu suprafetele"
                              sper sa va fi fost de ajutor

                              ce zice ciky este o alternativa bunicica, insa cei care vreti s-o folositi tineti cont ca este vorba de un ulei parfumat. deci a nu se folosi pe tapiteria scaunelor, chiar daca exista husa, pentru ca va lasa urme.
                              Attached Files
                              Last edited by TopCat; 22 September 2008, 12:01.
                              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                              Comment


                              • Cred ca in Botosani, pt ca in Bucuresti, nu am vazut asa ceva..... in Carrefour. Si, cel mai bine, cred ca astea ar trebui folosite, pe buretelul aeratoarelor
                                Logan Ambition 1.6 8V

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google