Parfumuri auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A vazut cineva braduti sau parfumuri auto cu miros de tei?DAca DA unde,ce si cat.Multumiri.
    KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

    Comment


    • Am incercat aproape toate parfumurile dar am ajuns la concluzia ca braduti parfumati au mirosul cel mai tare fata de alte parfumuri.

      Comment


      • Inseamna ca nu ai incercat ce trebuie

        Comment


        • @burtosu:
          Poti sa-ti confectionezi singur odorizantul cu tei: umple un saculet de panza cu flori de tei. Nu vei avea in masina un miros puternic, care sa te izbeasca in nari cand intri in ea, dar va crea o ambianta placuta. In plus vei avea un miros natural, neartificial si fara chimicale pe care sa le inspiri.
          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

          Comment


          • Aha,merci,dar acum sa asteptam sa se faca florile de tei.Buna ideea.
            KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

            Comment


            • mi-ai dat idee ca eu parchez masina chiar sub un tei...hai primavara, hai !
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • pe la fostele plafar-uri sau prin diferite locuri se gasesc sticlute cu uleiuri parfumate de toate felurile ,chiar maturale dupacum se lauda,
                tot acolo gasiti si niste cosulete micute cu nasturei de pisla inauntru pe care picurati uleiul
                e super , eu folosesc un asfel de cosulet pentru locurile din spate [lavanta]
                in fata am senso [vanilie] , contrastul dintre cele doua face ca totimpul in masima sa miroasa altfel daca masima sta mult miroase a lavanta , daca plec,din cauza ventilatiei miroase a vanilie ,dupa un timp datorita curentului de aer ,sanso e pus peste dezaburire, se usuca si nu mai miroase si iar incepe sa miroasa a lavanta
                cert e ca toata lumea crede ca schimb odorizantele saptaminal ca prea miroase frumos masina in realitate nu leam schimbat de 4 luni si cred ca ma mai tiin inca pe atita
                baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                Comment


                • odorizant cu fiola de la rompetrol....aroma ''new car"
                  save the planet!!! kill yourself!!!

                  Comment


                  • Mi se pare foarte bun ce am cumparat de la Keanu din Cluj...CWS parca ii spune si miroase super tare...

                    Comment


                    • CWS-urile se pot pune in rezervorul de la Ambipur, ca sa stea mai bine.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Salut.Acum am un bradut din acela cu lichid pe mijloc.Si mai am nu glade(ocean) din ala de camera solid,pus intre scaune[in suportul de scrumiera].Am avut si braduti dar nu miros mai mult de 1-2 saptamani maxim.Si inca un alt parfum gen ambipur[tot lichid]
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • sal,am cuparat din carrefour un odorizant <areon gold 50 ml> este la promotie 15 ron miroase frumos dar si persista mirosul.

                          Comment


                          • Areon Gold e acum la oferta in Carrefour la 15.49, parca, si in rest e la 21 de lei.
                            Am luat si eu unul de rezerva.
                            Mai am unul luat de vreo 3 luni
                            E super.

                            Comment


                            • Eu foloseam conservele alea care incap in locul scrumierii cu aroma de portocale,cate doua odataD....dar intr-o zi m-am urcat la varmiu in A6 si era un miros extrem de placut,folosea bradut Wunder Baum XXL New Car,de atunci doar acest parfum il folosesc,tine cam doua saptamani si miroase frumos,adica imi place mie,coasta in jur de 4 lei cel mic normal si in jur de 7 lei cel XXL.La doua saptamani pun altul nou,iar pe cel vechi il pastrez prin usi,pe sub scaune si vreau sa zic ca sunt chiar multumit de el.

                              Comment


                              • Am gasit la Jisk sticlute cu ulei parfumat...mi-am luat cu miros de vanilie 3 sticlute
                                Pret..2,5 lei sticluta.
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google