MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan MCV 1.6 16v, bleu extrem, din feb. 2008, 16800 km, fara modificari. Ma numesc Claudiu si sunt din Vrancea...
    Attached Files

    Comment


    • frumos golanu tau Claudiu
      sa-l stapanesti sanatos
      aaa si bine ai venit printre mcv-isti

      Comment


      • Originally posted by prae2orian View Post
        Logan MCV 1.6 16v, bleu extrem, din feb. 2008, 16800 km, fara modificari. Ma numesc Claudiu si sunt din Vrancea...
        Eu cred ca din feb. 2009 nu din feb. 2008!

        Comment


        • Dap...aveti dreptate. My bad...februarie 2009
          Multumesc de urari si doresc tuturor conducatorilor auto drumuri multe fara incidente

          Comment


          • incarcaturi inedite in mcm: 11 butaie de 60 cu borhot de prune,astatoamna am facut tuica la greu

            Comment


            • logan mcv=cal de povara

              Comment


              • normal mishule,doar nu am dat degeaba 11500 euro pe ea sa car doar buchete de trandafir in ea .o exploatez pana la limita dar atunci cand ii fac revizia nu ma uit la bani.acum sunt in spania cu ea ,are 48 000 km in 15 luni ,pot zice ca face toti banii masina asta,pe aici sunt o groaza de loganuri,apropo,de cand o am,singurele intamplari nefericite le-am patit in spania si nu in romania:stergator luneta rupt si mi-au furat spaniolii antena,deh e criza

                Comment


                • salit amitaf poate erau tot romani invidiosi,.
                  Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                  Comment


                  • abia astept sa-ti vad masinuta , eram tot singur cu mcv -ul la sibiu.
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • MCV-istilor , ne vedem pe 28 februarie la Brasov ???
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • salut blackufo pai trebuie sa o vezi masina cit mai curind ca eu cred ca o vind la un francez,sincer nu glumesc.
                        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                        Comment


                        • fane ,sigur ne vedem ,........nu stiu ce sa ma fac cu tvstar 1 ,o gasit un francez sa-i dea masina ,pai ce in franta nu au mcv?
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                          Comment


                          • Sa ne strangem la Brasov...cat mai multe MCV-uri si sa facem si noi niste poze pt. LOGANCLUB
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • daca frantuzu sare cu malaiu are este problema??
                              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                              Comment


                              • daca dai mcv-ul, te excludem din grupul de mcv-isti, in rest nici o problema........
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google