MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M-as baga si eu .. dar nu promit nimic... si decat sa va bazati pe mine... mai bine...asa...
    Daca pot ajunge si eu unde stabiliti e super.
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • Singura problema care o avem e faptul ca suntem prea putini MCV`isti .. si nu cred ca la o intalnire o sa fim mai mult de 10 .. din pacate ..

      Comment


      • pai daca venim cu sotiile, prietenele ,amantele copii si cateii o sa fie o intalnire mai intima si o sa ne intelegem de minune ....sau doriti tambalau ,in care sa participati si a doua zi sa nu tineti minte cu cine ati dat mana sau ati dansat ?pun pariu cu cine doriti ca o sa fim mai multi de 10.daca pierd ,dau o lada de bere ,cred ca imi ajunge somajul ptr .o lada .........
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • Salut,
          Bogdan din Bucuresti Berceni cu un Logan 1.6MPI Gri Basaltic Laureat 5 locuri +ABS 2008-30000km. Nici-o modificare, multumit de ce poate. Respect posesorilor.

          Comment


          • motanu2905
            Bine AI VENIT IN COMUNITATEA MCV-istilor
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • Salut

              Salut MCV-isti !
              Sunt Marius, Iasi, posesor MCV 16MPI din 2008, preferance, imbunatatiri doar jante Wolfrace Matrix, din pacate tot de 15",

              Comment


              • salut mcv-isti am si eu un Logan 1.4 Preferance 5 locuri rosu passion din 1.10.09 doar 4800 km in bord modelul cu abs in serie promit ca revin cu poze sunt din Bucuresti
                Last edited by misupepo; 27 April 2010, 12:54.

                Comment


                • Bun venit alaturi de noi. Mii de km fara probleme si evenimente. Sa le alergati sanatosi.

                  Comment


                  • multumesc frumos cu stima si respect

                    Comment


                    • Salut

                      Salut sunt Mario din Craiova si sunt proaspat proprietar al unui Logan MCV 1.6Mpi , rosu passion. Va salut pe toti si sa avem parte de cati mai multi Km fara probleme!

                      Comment


                      • reciver bine ai venit in sanul MCV-istilor !!
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • As vrea sa stiu cand ne intalnim ( mcv-istii ) si unde anume si sa mai facem un update la lista de intalnire, ok ?! ... multumesc :-)
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                          Comment


                          • Se pare ca am avut dreptate, dar inca sper sa ma insel. Reamintesc ca daca am timp vin oriunde in tara la intalnire. Cu respect.

                            Comment


                            • ma inscriu si eu pe lista dar o las pe mai tarziu ca nu stiu sa adaug poze cum au facut cativa mai sus. Daca imi puteti spune o sa ma inscriu si eu si sa postez

                              Comment


                              • Colegi MCV-isti .. ma adresez celor care nu prea folosesc locurile 6-7 , imi doresc bancheta 6-7 cea cu tetiere...tin foarte mult la asta..eu mergand mereu cu ea 7 locuri...
                                Dau la schimb bancheta normala fara suporti tetiere,cu una cu suporti tetiere.
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google