MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ceva nou sub soare ?! Eu am timp luna aceasta -iulie- pentru concediu de odihna (maxim o saptamana), desi mi-ar ajunge si trei zile, iar perioada este 16.07 -> 18.07 sau 30.07 ->01.08.2010. Trei zile spun ca sunt de ajuns pentru o intalnire a Mcv-istilor, nuu ?! Astept raspuns de la voi dragi colegi ... numai bine :-)
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

    Comment


    • Salut MCV'istilor! Am ceva pt. voi: http://www.loganclub.ro/forum/vand_a...7.html?t=24727
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Pana la urma ne mai intalnim pe undeva anul acesta ?! Eu totusi as dori sa ne vedem la un sfarsit de saptamana - doua sau trei zile ... criza e de vina ... bat-o vina ...
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

        Comment


        • inca mai lucrez la intalnirea MCV-istilor si dupa cum merg lucrurile nu prea reusesc deocamdata sa rezolv ceea ce miam propus.Daca nu reusesc tot o lasam ptr. la anul care in mod sigur se va tine.
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • ar fi frumos o coloana mare de mcv
            sant invitati la intalnirea regionala Cluj cei care doresc
            sigpic

            Comment


            • ma inscriu si eu pe aici cu un MCV de 1.6, 16V, B-18-FGO.... eu sunt din Sibiu, insa masina se poate vedea mai mult prin nordul tarii. Nu am poze, si mi-e rusine sa pun, ca as putea face reclama la scoala de zbor cu motodelta.... oricum, cine e de pe langa vatra dornei, sau zona respectiva, l-ar putea intalni pe drum...
              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

              Comment


              • proaspat posesor de MCV Bblack Line 7; 1.5 85 CP

                Comment


                • Bun venit alaturi de noi. Mii de km fara probleme.

                  Comment


                  • multumesc si km fara numar si fara incidente pentru toti

                    Comment


                    • Stop Logan MCV

                      Buna ziua!


                      Are cineva de vanzare un stop dreapta Logan MCV?



                      Multumesc!

                      Comment


                      • Salutare baieti si fete (daca sunt) sunt Alin din Brasov si sunt proaspat proprietar de una bucata permis auto categoria B . Conduc un Logan MCV 1.5 DCI, alb. Poate ne intalnim prin Brasov la o intalnire ceva .
                        Gazduire web

                        Comment


                        • Salutare colegi MCV-isti sunt FLORIN din Petrosani HD posed un Ambiance din 2007 decembrie ,gri platine la care am facut o multime de modificari de la starea de baza
                          Attached Files

                          Comment


                          • de la ce buz? si eu am avut in familie buz pe celelalte masini
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • ma numesc BUZAN FLORIN prietenii i-mi spun BUZ am 4 masini toate BUZ

                              Comment


                              • am inteles , avem nume asemanator
                                Bine ai venit.
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google