MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dane nu vrea sa il vanda ca de abia la cumparat ,da si ai dreptate in privinta mcv vs berlina cand merg cu berlina parintilor simt ca nu am loc in ea.
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment



    • crezi ca vorbesc prostii........abia la cumparat si deja vrea sa testeze piata auto....
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

      Comment


      • na a prins baiatul altitudine si vrea sa faca comert cu masini sh sau ,sau il sperie supapele .de retur bine inteles .scuze de off topic.
        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

        Comment


        • So fi facut samsar de mcv-uri?...nu cred..ori o fi luat teapa cu el (motorul)..o avea dreptate tvstar.....poate ne luminieaza aviatorul totusi ca e de neinteles ca intodeauna..

          Oricum pe 16-17 Iulie va astept pe Transalpina..
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Observ ca iar se face comentarii la adresa mea,va rog opritiva.

            PS. Ma puteti ajuta,unde se gaseste si cat costa busonul de la baia de ulei?

            Comment


            • salutare domnilor

              as fi vrut o atitudine ,de ce pai de unde sa apara un schimb daca nu de la un MCV-ist sa mai aduca unul in gasca.

              Comment


              • Sebi Trans alpina??? nu inteleg.
                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                Comment


                • Nu mi-ati dat un raspuns,sa caut in alta parte ajutor?

                  Comment


                  • pai vezi si tu la un magazin de piese auto..banuiesc ca nu o fi asa de scump..si din cate stiu mai sunt si din alea universale pe la benzinarii dar cre cred ca nu sunt foarte stralucite..vezi si tu ..
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • multumesc,pt ajutor...

                      Comment


                      • Azi in lipsa de activitate m-am hotarat sa numar cati membrii au fost inscrisi ca posesori de MCv pe toticul acesta , iar numaratoarea s-a oprit la 112 .. ne-am strans cativa intre timp .. vine cineva la Regionala de la Arges ?

                        Comment


                        • Sebi8ta si cu mine suntem siguri din ce am vazut listele + cei de la Arges...

                          112 membrii ? Dintre care cati activi la intalniri si pe forum?
                          Last edited by FANE_CLK; 17 June 2011, 15:39. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • Eeeee .. asta nu am mai calculat .. ca foarte putini sunt activi .. mai ales la intalniri .. dar astia care s-au inscris pe topicul asta i-am scris si pe lista .. si sunt 112 ..

                            Comment


                            • si cu mine 113! ne vom vedea mai des!

                              Comment


                              • ghiaurule vi la mioveni?
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google