MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mihaitza...ce mai vrei sa mai modifici la ea??

    Comment


    • Amortizoare sport .. bandouri scoase .. incuietori scoase .. modificat iar barile .. praguri .. taiat din arcuri .. alte jante pe 17 (sper sa le gasesc mai repede) .. stopuri modificate .. si inca ceva pe acolo

      Comment


      • MCV 1,6 MPI _Laureate + GPL ,an fabricatie ...decembrie 2007 , 132000 km ,am schimbat 2 bielete directie , 1 pivot dr, 2 seturi anvelope.....

        In general sunt multumit de masina dar lasa de dorit la toate plasticele din interior.....se zgarie foarte usor...asta cred ca ati observat si voi.....

        Sunt in schimb mult mai stabile decat Loganul clasic si are un volum imens pentru bagaje+pasageri.....
        Attached Files
        Last edited by adonis33; 30 January 2012, 20:32.
        "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

        Comment


        • adonis33 , ai vandut cumva barele longitutinale de pe masina anul trecut?
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • salut prietene ...da le am vandut...nu stiu daca tie....m as bucura sa stiu k esti bine.....

            dk vrei sa vb uite id meu: ot05bna
            Last edited by adonis33; 30 January 2012, 23:11. Reason: Automerged Doublepost
            "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

            Comment


            • am vrut sa le iau eu dar l-am lasat pe colegul ,cred ca era de pe la Pitesti,Ploiesti .......nu mai stiu ,stiu ca era pretul fff bun ,100-150.
              salutari Fane ,cand ma treci prin centru da un bip , 0726218407 dan ,toate bune ,tuturor MCV-istilor .
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • Mersi mult blackufo , ne auzim , sigur ca da.
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • Logan MCV, Laureate 7 locuri, albatru mineral, diesel, 1.5dCI, 70 CP, 70300 km, aprilie 2008, B-201-ALX

                  Comment


                  • salut cine doreste sa ma ajute si pe mine , deci imi trebuie niste poze cu un mcv 7 locuri unde vine pozitionata bancheta cu locurile 6-7 ,mai precis sistemul de prindere al banchetei de caroserie ,fiarele acelea ce sunt sudate sau clipsate de caroserie multumesc.

                    Comment


                    • incerc sa fac poze dar sa mai treaca umpic din codul asta portocaliu, umpic de rabdare ,poate ai vre-un drum si iti arat live.....oooooosi pentru-ca este primul post al tau , bine ai venit ........
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                      Comment


                      • Ok asteptam ,dar ma gandeam ca are cineva din colegi nostri poze gata facute .....Si apropo unde mergeti????

                        Comment


                        • Gata sa rezolvat ,noroc ca sunt baiat istet ,.

                          Comment


                          • da cam asa ceva mi-a iesit si mie ,merci blackufo...

                            cumpar centurile de mcv de la locurile 6 si 7 .
                            Last edited by poarta; 6 February 2012, 20:30. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by blackufo View Post
                              uite cate-va poze........

                              Exact asa am procedat si eu asta vara.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google