MCV cu 5 locuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MCV cu 5 locuri

    La aceasta varianta bancheta spate este total rabatabila?are cineva o poza sau idee care ar fi spatiul util creat?

  • #2
    da dom profesor este total rabatabila... si mi se pare ca se poate rabata si fractionat... se rabateaza in felu urmator spataru vine pe sezut si dupaia se ridica si se lipesc de spataru scaunelor din fata...

    sigpic

    Comment


    • #3
      ok Adrian am inteles

      Comment


      • #4
        v-am dat link pe pm sper ca vati lamurit...
        bine ati venit in clubul MeCeVistilor

        sigpic

        Comment


        • #5
          SA-l dau pe al meu si-mi iau unul argintiu 1.5 dci 85Cp....

          Comment


          • #6
            Originally posted by RamboX
            La aceasta varianta bancheta spate este total rabatabila?are cineva o poza sau idee care ar fi spatiul util creat?
            Dupa rabatarea banchetelor spate volumul creat este de 2385 cmc... IMENS!!!
            Pot dormi doua persoane lejer (cu picioarele intinse!!) asa ca.. adio cort!

            Comment


            • #7
              Originally posted by RamboX
              SA-l dau pe al meu si-mi iau unul argintiu 1.5 dci 85Cp....
              asa argintiu ca al meu)
              nasol e ca podeaua nu e perfect dreapta dar cu niste paturi se poate rezolva problema...

              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by Sp!ke
                Dupa rabatarea banchetelor spate volumul creat este de 2385 cmc... IMENS!!!
                Pot dormi doua persoane lejer (cu picioarele intinse!!) asa ca.. adio cort!

                Sa sti ca la munte nu-ti mai trebe cort pt 2 persoane......Dormi linistit.

                Comment


                • #9
                  eu unul sunt f dezamagit de calitatea tablei.....acum o luna jumatate a cazut o grindina si mi-a facut capota fata varza.....dar pavilionul nu a patit nimic.
                  in plus de asta am 8000km ,iar pe drumuri cu ceva gropi (nu prea mari) tzopaie de inebunesti....
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/irinelvalcea/
                  VAND HONDA ACCORD I-CTDI

                  Comment


                  • #10
                    Am barele de mcv deasupra si vreau sa prind de ele suport de schiuri. Stie cineva ceva...

                    Comment


                    • #11
                      Uite aici niste modele de suporti de schiuri care merg montati pe orice masina...la fata locului se poate face proba si daca sunt ok le cumperi daca nu nu...
                      Sau pentru a ajuta la prinderea suportilor in functie de ce tip gasesti se mai pot folosi barele transversale pentru MCV.
                      Attached Files
                      Last edited by valeriuciprian; 30 January 2008, 06:45.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by anubis nou View Post
                        Am barele de mcv deasupra si vreau sa prind de ele suport de schiuri.
                        Se gaseste la dealer si costa 200 ron.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by andrei View Post
                          Se gaseste la dealer si costa 200 ron.

                          Andrei ! O intrebare: unde gasesc toata gama de culori pentru MCV.
                          Presupun ca mai sunt si altele decat cele din configurator.Nu de alta,dar am vazut unele MCV-uri cu alte culori decat cele din configurator.

                          Comment


                          • #14
                            Sunt fix alea din Configurator culorile disponibile pentru Romania. Si a fost candva si Bej Toundra.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #15
                              Culori MCV

                              Originally posted by andrei View Post
                              Sunt fix alea din Configurator culorile disponibile pentru Romania. Si a fost candva si Bej Toundra.
                              Multumesc.Am crezut ca alea din config sunt doar pentru simulari.Nu ca ar fii urate,Asta e.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google