parbriz fisurat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • parbriz fisurat

    Salutare, Cam care este costul inlocuirii unui parbriz si ce alternative recomandati fata de cele Dacia. este vorba de masina din semanatura un MCV Stepway. Am incasat-o o piatra in parbriz si dintr-un punct care nu l-am observat a ajuns in nici 10min la o fisura lunga de 15-20cm. Tristete maxima pe drumul de intoarcere din mini vacanta dupa ce s-a intamplat nenorocirea..

  • #2
    Cam 430 ron Saint Gobain.Eu am montat pe Duster dar din ce mi aduc aminte scria pe el Sandero
    Max 100E te duce distractia.
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • #3
      esti din buc? de unde l-ai luat?

      Comment


      • #4
        Vis a vis de Curtea Militara de Apel/Sos.Progresului este o firma in fostele hale Vulcan.Imi scapa numele..Revin cu detalii Da,Bucuresti.Eu l.am montat anul trecut si am preferat sa.l fac in regie proprie.1 la mana..Am frasiza 100 euro.La reprez.este 1100 ron parbrizul..Oricum dadeam 100 euro si stricam casco..2 la mana..Tineau masina o zi cel putin blocata.Asa am scapat in 3 ore.
        EDIT..AUSTROGLASS se numeste firma..
        Last edited by micutzu666; 27 January 2019, 18:39.
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • #5
          multumesc pt pont

          Comment


          • #6
            Sandero Stepway II - 360 lei parbriz Saint-Gobain, de origine. Manopera inclusa. Asta acum 2 ani

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google