Activare iluminare permanenta bord, backlight

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oBED
    replied
    ai mesaj privat, te poate ajuta cu activarea.

    Leave a comment:


  • gigigrasu
    replied
    Salutare
    Negasind nimic in profil de locatie , sunt din Brasov
    Multumesc de raspunsuri , deci ar merge cu ceva gen ELM 327 si softul de mai sus?

    Leave a comment:


  • oBED
    replied
    https://www.drive2.ru/b/501493851572142178/ poti folosi translate (in engleza este mult mai ok), aici gasesti aplicatia pe care o poti instala pe telefon/tableta, cat si varianta pentru windows. Exista optiunea de a afisa si temperatura lichidului de racire, dar nu merge, daca o activezi se vor aprinde martorii de eroare presiune pneuri si eroare generala (EKG-ul), am incercat pe 2 masini si se intampla acelasi lucru (martorii se sting dezactivand optiunea). Eu am folosit cu succes un OBD cumparat din China (acelasi pe care il gasesti cu 50 de lei pe OLX).

    Leave a comment:


  • gigigrasu
    replied
    Salutare
    Multumesc de raspunsuri
    In profil eu nu am gasit unde sa trec locatia , poate nu vad eu bine (sigur asta ) daca asta e recomandarea
    Pentru oBED se poate da mai multe amanunte va rog?
    Multumesc de timpul acordat .

    Leave a comment:


  • oBED
    replied
    eu am activat-o cu un OBD de 3 dolari din China + PyClip de pe un site rusesc. (logan nov. 2017).

    Leave a comment:


  • ciprishor
    replied
    Se poate cu ddt2000, CanClip, ddt4all. Completeaza-ti locatia in profil si poate gasesti pe cineva in zona ta.

    Leave a comment:


  • gigigrasu
    started a topic Activare iluminare permanenta bord, backlight

    Activare iluminare permanenta bord, backlight

    Salutare la toata lumea

    Sper ca am dechis bine topicul , am vazut ca exista posibilitarea de a activa iluminarea bordului fara sa aprinzi pozitia sau farurile doar la contact , pe internet am vazut ca aceasta functie ar fi activa la masinile dupa 2013 , (poate spun prostii dar asa am citit ) eu am logan mcv 2017 ultima varianta cu lumini in bord albe , si aceasta functie nu e activa , mi-ar place sa fie , s-ar vedea frumos.
    Cunoaste cineva cum se activeaza , sau ceva indicatii ?
    Am dat un search pe forum si nu am gasit nimic,poate intereseaza si pe altii.
    Va multumesc .
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google