Ac Aftermarket

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ac Aftermarket

    Salut,

    Mi-am petrecut cateva ore bune citind o gramada de posturi....Si am gasit rezolvare la multe dintre problemele care le am si eu....Foarte util forumul!
    N-am gasit insa raspuns la o intrebare ce ma arde de mult...Se poate monta ac daca nu l-ai cumparat din fabrica?
    Am fost zilele trecute pe la reprezentanta Dacia din TM si mi-au cerut 2000 de euro.....Si mi-au mai spus ca n-au facut asa ceva pana acum....Trist!
    Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste informatii in acest sens? Apropo, motorul este 1.4 MPI, iar versiunea PREFERENCE.

    Multumesc si scuze daca am postat la sectiunea gresita....Nu ma pricep prea bine cu forumurile

  • #2
    Da "search"! Exista un topic "AC montat ulterior" sau cam asa ceva . Bafta!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #3
      @cubanezu daca vrei sa-l pui nou te costa foarte mult....Era cam 1000 1500 E....Este cineva la Paltinis care pune AC second hand ....Cu 700E ...Da si garantie factura si tot ce trebuie....Paltinis este intre Resita si Caransebes....Daca vrei mai multe detalii dami PM

      Comment


      • #4
        "Uelcam tu za Clab"!

        Mr Cubanezu,,,primo: "tu za clab"!
        Secundo: acolo ai datele concrete ale "dilemei" tale

        Cele senine!
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment


        • #5
          Pentru ca mai exista un thread asemanator, aici se inchide.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google