Cauciucuri/roți MCV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Logan Laureate 1.5 dci 90 CP full option.

    @Iancu,cum i-am spus si lui @puscoiuionut, sunt Loganist in devenire si la prima masina noua.La cumparare am ales toate optiunile posibile al acestei versiuni de Logan,dar nu am stiut si nu am fost informat ca rezerva este cu janta din tabla si nu de aliaj.Acasa am vazut.Am lasat asa cum este,in schimb mi-am luat 4 jante de tabla impreuna cu 4 anvelope de iarna.
    Am vazut ca astia de la Dacia cand zic masina low-cost apai low-cost este.

    Nu e o tragedie! Noi sa fim sanatosi
    Last edited by Old Driver; 30 October 2016, 21:35.
    Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

    Comment


    • #17
      Cauciucuri/roi MCV

      Sa o porti sanatos ,fara incidente,esti mulumit de ea?eu astept noul mcv asta de acum nu l-am mai gasit...sa scos de la producie ...tot 1.5 dCi 90 cp si daca ar avea versiunea Prestige


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • #18
        Multumesc.Da,sunt foarte multumit de ea.Are abia 3500 km.A facut si Transfagarasanul odata.Si MCV-ul arata bine dar eu aveam capsa pusa pe sedan.
        Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

        Comment


        • #19
          Da...Eu am vandut sedanul 1.4 mpi 2010,multumit de el,dar sa marit familia...


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • #20
            Felicitari!
            Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

            Comment


            • #21
              Felicitari noilor posesori!!

              Pentru ca si eu urmeaza sa fac o achizitie, am o intrebare sa va adresez: rodajul il faceti cu anvelope de iarna?

              Comment


              • #22
                Pai daca vine iarna,cu ce anvelope sa facem rodajul?
                Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google