MCV Tuning

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Sp!ke View Post
    Ia uite un MCV Ambulanta...
    Poate ma ia odata si pe mine cu ambulanta asta )).... O sa intreb prima ora cu ce ambulanta veniti sa ma luati ,sa nu vina degeaba )

    Comment


    • #92
      apropo de logan ambulanta .......azi am vazut unul ....in misiune :>
      sigpic

      Comment


      • #93
        Stie careva care este procentu de alta culoare, pentru a nu avea probleme cu r.a.r. -ul si politia? Multumesc anticipat.

        Comment


        • #94
          Vreau sa fac MCV-ul meu alb ca zebra (animalu). Nu stiu daca sa-l fac alb cu dungi negre sau negru cu dungi albe. Daca fura cineva ideea, sa faca bine si sa dea o bere subsemnatului.

          Comment


          • #95
            Fa-l alb cu dungi negre, ca negru cu dungi albe nu arata bine.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #96
              Salut la toata lumea! Am si eu un mcv de 1 an si citeva luni,problema mea vis a vis de tuning este ca nu inteleg de ce toata lumea ,incearca sa coboare garda ,sa i puna praguri joase ,etc. eu cred ca mai repede s ar preta la un tuning gen volvo crosscountry sau audi allroad.adica putin mai inalta cu roti mai mari,cu accesorii care sa o faca putin mai masiva si mai robusta.ce credeti?

              Comment


              • #97
                Da sunt deacord cu tine asta vreau eu sa fac - vreau sa-l inalt din jante in nici un caz nu las cobora - pai vine vara si la iarba verde dupa cateva beri....... las rupe

                Comment


                • #98
                  Nu cred ca il poti inalta foarte mult din jante pt ca ar trebui sa i pui cauciucuri mai joase si atunci toata munca ar fii in zadar;garda ar fi aceeasi.Cred ca o solutie ieftina si cit de cit buna ar fii inaltatoare pt amortizoare si arcuri

                  Comment


                  • #99
                    Dar nam sai pun cauciucuri joase am sai pun normale pe 16

                    Comment


                    • As dorii sa pun pe oglinzicum am pus si pe usi respectiv clanta ceva cromat cunoasteti pe cineva care produce ptr mcv

                      Comment


                      • Am inteles ca la pitesti se fac sunt si ceva bare care se pun la geamuri unde sunt ghederele

                        Comment


                        • M-ar interesa ptr oglinzi chiar si ptr bord si ptr geamuri

                          Comment


                          • Bodyn,ai omis sa modifici si simaginea din vitrina

                            Comment


                            • Lol...sunt beeeeton...dar si portofelul usoooooorrrr.....

                              Comment


                              • Intalnire dacia Logan in Nederland

                                Se pare ca ar fi mult mai multi decat cei de la noi din tara... asta o spun doar din pozele pe care le-am vazut pana acum.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google