Bull bar pe mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bull bar pe mcv

    Am incercat sa montez un bull bar ieftin pe mcv si a iesit cam asa.....
    Attached Files
    VL 97 N P N

  • #2
    Nu vreau sa te simti ofensat dar arata ca naiba si in plus de asta mai renunta la "zorzoanele" alea de pe ea, parerea mea ca ar arata mult mai bine.

    Numai bine.

    Comment


    • #3
      nik aveai deja un topic trebuia sa scrii acolo... mie mise pare ok bull bar-ul dar restu accesorilor prea incarca masina...
      dar zine si noua cat tea costat si cum l-ai prins?

      PS. un moderator sa mute totu la my ride

      sigpic

      Comment


      • #4
        mie-mi place. jos cu jetpack-ul si aduce a logan MCV OFF ROAD.
        sub bull bar pune-i un scut ca in pozele cu aceasta skoda

        va fi unica in tara asta, garantez! ca sa nu punem ca o sa ii stea bine si o sa fie de lucru de-ti iasa ochii )
        nu-mi plac chestiile de pe bari la colturi. te-au ajutat la ceva?
        in rest arata bine de tot, chiar imi place. hmmm... m-am virusat de la neastamea, cred, ei ii place MCV :d
        Last edited by andrei; 18 September 2007, 14:40.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          Ii sta bine cu bull-bar, imi place ca nu e exagerat de mare, si ii da un alt aer masinii.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            mai sunt si unele cu praguri laterale(gen suport de picior)ca la jeep-uri si alea araa bine dar nu gasesc poze cu ele

            sigpic

            Comment


            • #7
              Nu e urat bull-bar-ul, dar ce naiba sunt chestiile alea de pe bara? Si lada aia de pe masina strica frumusetea Loganului(la toate nu doar la a ta) dar presupun ca are doar rol practic.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #8
                pragurile nu dau bine la aceasta masina. bull bar e ok, dar pragurile ies in afara masinii plus ca nu e chiar asa inalt golanul.
                iar portbagajul suplimentar "jetpack" este strict practic. din cauza lui creste foarte mult consumul si nu e rentabil sa te cari cu el toata ziua.
                omul avind MCV si jetpack, sint convins ca transporta diverse.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #9
                  Bull bar-ul mi-a ramas de la un pick-up vandut este modificat la sistemul de prindere cu 2 table sudate de 3-4 mm si prins in 6 suruburi in gaurile existente in caroserie(3+3), nu se misca, nu vibreaza,m-a costat in jur de 100ron manopera + vopsit.Despre cutia de bagaje nu pot sa spun decat ca mie i-mi este foarte utila,ar mai fi problema cu ornamentele cromate de pe bari dar despre asta s-a comentat mult, de aproape un an cand masina era noua(nu am de gand sa le dau jos)iar restul ~zorzoanelor ~nu ma deranjeaza deloc. P.S.multumesc pt pareri!(si pro si contra)
                  VL 97 N P N

                  Comment


                  • #10
                    Cat te-a costat sa pui alea?

                    Comment


                    • #11
                      @G3G3: incearca sa fi putin mai explicit
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #12
                        uite ceva mai reusit
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          dar chiar nu-i sta rau deloc!
                          nik_98_nik punete pe treaba!
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #14
                            Pe langa bull-bar ar merge si un kit Adventure. O sa iasa un MCV Crossover.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #15
                              andrei ai promis ca revii cu preturi...a ia flat ceva??? nu are nimeni domne poze cu kitul adventure???

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google