Benzina Pentru 1.2 16v - CO 95 Vs CO 98

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    la Rompetrol patesc mereu asa - la Petrom mai putin, dar si acolo. Nu stiu ce are sau ce n-are, dar e proasta. La ceilalti... se mai intampla dar mai rar.

    Comment


    • #77
      pana la urma care ar fi firma care ofera spre vanzare o benzina decenta ? sau depinde de benzinarie ?

      Comment


      • #78
        Pe mine, cel mai mult ma multumea benzina de la Rompetrol.
        De la OMV, alimentam foarte rar.
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • #79
          Depinde foarte mult de benzinarie in primul rand, din ce am vazut, mai putin de firma in sine

          Comment


          • #80
            sa inteleg ca acum face si ea figuri?

            Comment


            • #81
              Originally posted by b 98 tul View Post
              e chiar pe bune promotia la luk la unele statii cu cea de 98 la pret de 95 ? sau e acceasi benzina si o arunca asa doar la marketing . cum ne dam seama daca e chiar de 98 ?
              Am fost in benzinarie sa alimentez, si un angajat al statiei m-a intrebat daca e pe benzina sau diesel, i-am spus ca e benzinar si mi-a spus sa pun de 98 ca e la acelas pret cu 95, am luat pistolul de ECTO98 si am alimentat. Au mai avut promotia asta de mai multe ori, am prins-o si inainte sa am logan. In fiecare weekend au si reduceri... In ultima vreme am alimentat preponderent tot de la ei, trec pe langa statia respectiva in fiecare dimineata si cand trebuie sa alimentez, ma opresc la ei. Promotia nu cred ca e doar la unele statii...

              Comment


              • #82
                Astazi am fost si eu la LUKoil. ECTO 98 - 5,89 lei/l.

                Comment


                • #83
                  Nu in fiecare zi e promotie sa fie benzina de 98 la pret de 95, eu am prins de cateva ori si a fost 5,38/l....

                  Comment


                  • #84
                    pe site la ei sunt exact zilele si statiile care vor fi in promotia ecto. in weekend scade pretul cu 6 bani la pompa.

                    Comment


                    • #85
                      Acum am citit si eu promotia de la LUKoil.
                      Reducere in weekend: 5 bani/l. Pentru unii (majoritatea?), care alimenteaza cantitati mai mici de benzina, aceasta reducere nu inseamna aproape nimic.

                      Time is money, pentru cei care inteleg, despre ce este vorba.

                      Comment


                      • #86
                        În perioada 15 august 2011 – 24 februarie 2012 este promotia cu ecto 98 , azi am vazut la Lukoil de pe Vacaresti , dar se vede pe tabelul de preturi ca astia nu au steaguri.

                        Comment


                        • #87
                          nu c-as fi carcotas dar 98 la promotie, o fi chiar 98?

                          Comment


                          • #88
                            buna intrebare . si eu am impresia ca este doar marketing sa le creasca un pic vanzarile

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by gheorg1975 View Post
                              ... se vede pe tabelul de preturi ca astia nu au steaguri.
                              Conform site-ului Lukoil, promotiile sunt valabile numai in statiile care arboreaza steagurile Ecto.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Szente Sandor View Post
                                Conform site-ului Lukoil, promotiile sunt valabile numai in statiile care arboreaza steagurile Ecto.
                                ... asa e , dar astia de pe vacaresti nu au steaguri , mi se pare ca au catargele taiate si nu au pe ce sa le puna...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google